Telefon satın alma rehberi

Forumu biraz amacından saptırmak gibi olacak ama…

Piyasadaki iyi telefonları tartışıp karşılaştırmak, kullananların yorumlarını değerlendirip güzel bir telefon almak istiyorum. Fikir verenlere şimdiden teşekkürler.

Xperia Z nasıldır acaba? Tek sıkıntısı sanırım Türkiye’de servisi yokmuş. Kullanan varsa memnun ya da değil yorumlarını öğrenmek istiyorum.

Ve bir de S4 Mini mi S3 mü daha iyi?

1000-1500 arası fiyat limiti var. Kullanıp memnun olduğunuz telefonları yazarsanız şahane olur. Yardımcı olanlara tekrardan teşekkürler ^^

LG G2 ’ yi düşün derim . Şu taksit olayı bitiyo diye güzel indirimler yakalayabilirsin.

1000-1500 arası limitin varsa -bence- mini telefonlardan uzak dur . devir büyük , geniş ekranlı telefon devri.

küçük ekran şahı iphone ’ nin bile yeni modelinde ekranında büyütmeye yoluna gittiğine dair haberler var .

Yarın almaya gidicem gibi, LG G2’ye de bakarım, teşekkürler tavsiyen için^^

Eğer G2 alırsan , artı ve eksilerini söylersen sevinirim :d

yalnız 16 gb lık modelin 10.37 gb lık bi kısmı kullanabiliyosun onu da belirteyim

HTC One 2 çıkıcak bekleyin derim

@“Sansa” ben daha çok Xperia Z düşünüyorum ama bi arkadaş da çıkıp demedi ki şöyle şöyle diye :smiley:

@“Ras Al Ghul” bizim limiti biraz aşar gibime geliyor hocam o :smiley:

Xperia serisi güzel bence. Kullanışlıdır.
Aşırı performasa gerek yok. :stuck_out_tongue:

arkadaşım blackberry z10 almış. memnunum diyor. bi bak istersen :wink:

Xperia Z ve ardından Z1 kadar ağzımın suyunun aktığı telefon yoktur. İncelemeler okuyup durdum ya da Teknosa’da hep onlara koştum falan. Z1’in kamera valla beni benden alıyor. İkisi de çohoş ama mesela fazla hayvani özellikleri var. Ne bileyim benim pcyi köşeye bırakırlar zaten de fazla abartı olabilir. Öyle hayvan telefon alsam hakkını vermek isterim. Aynı şey Note 3 için de geçerli. Gezdirmelik alınacak telefon değiller.
HTC One’ın da kırmızısı çok seksi ama kapsız kullanmak yürek ister.
Sonuç ben Z1 aşığıyım.

Ne yalan söyleyeyim ben de Xperia’yı çok beğeniyorum ve onu alıcam gibi. Almışken en iyisini almak lazım. Ama kullanan bi arkadaşım var, geçenlerde camı çatlamış. Türkiye’de servisi yok muymuş neymiş yurtdışına göndermişler. O da yetmemiş kullanıcı hatası diye 600 lira hesap çıkarmışlar. Açıkçası bundan korkuyorum :smiley:

arkide xperia z1 var, tekniğine bişey diyemem ama hiçbir işlevi olmayan 2cmlik ekranın alt çerçevesi kullanışı çok çok gıcıklaştırdığını biliyorum

teknosa’da filan kendi sigortası var bir miktar karşılığında , tabi ona da pek güvenmemek lazım