The Book of Swords kitabı

Sevdiğimiz TSOIAF serisinin yazarı George R.R. Martin yıllardır beklediğimiz ama bir türlü çıkmayan Winds of Winter kitabından haber vereceğine bize bu evrende geşen 15 küçük hikayeyi anlatacağı Bokk Of Swords isimli bir kitap yayınlayacağını açıkladı.

Kitap bizim evrende geçiyor.

Amazonda çıkış tarihi 10 Ekim 2017

Wow için 2017 demişti şaka mı bu :slight_smile: Geçen sene için de öyle söylemişti.Bu adam iyice küfürü hak ediyor.Bu kitap çıkarsa 2018 i bekleriz biz.Çeviri filan 2019da okuruz.Aaa oda ne? Lan bir de son kitap çıkacak.Çocuklarımıza okuruz artık.İki nesile köprü yapan koca yürekli Martin.Kulak memen kopsun.

Bu adam insanlık düşmanı yeminle.İnsanlar WoW’u bekliyor Martin yan hikayeyi sonra yazarsın.Bence kitabın yarısına bile gelemedi.

Beyler sakin olun. Keşke Martin’e saldırmadan önce adamın blogunu açıp konu hakkında yaptığı açıklamayı okusaydınız… Martin, kitapta sadece bir hikayesi olacağını, bunun da kısa bir hikaye olacağını, arkadaşı istediği için yazıp verdiğini söylemiş. Kitap Martin’in değil. Kitap bir fantastik hikayeler derlemesi. Ayrıca ben 6. kitabın 9 mart 2017’de çıkacağına inanıyorum. Bu tarihi Amazon sızdırmıştı.

Edit: Başlığı düzeltir misin kardeşim? Çok rahatsız oldum… Bu arada hikayenin adı “The Sons of the Dragon”

Adam ölmeden önce son kitabı çıkarsın da :smiley:

Hikaye 2. ve 3. Targaryen kralları olan, “Ejderhanın Oğulları” I. Aenys Targaryen ve I. Maegor Targaryen dönemini anlatacak.

Ayrıca ilk entry yanlış yazılmış. Book of Swords kitabında 15 farklı hikaye olacak. Bunlardan sadece birini GRRM yazdı.

İlk entry hatalı değildi. Başlığı değiştirmişler. Linki tıklayıp içini okumadan başlığı değiştiren admine selamlar.

ayrıca başlığı senin hatalı yönlendirmen ile değiştirdiklerini de belirteyim. Kitabın ismini öğrenmiş olman güzel. Tekrar rica et adminler düzeltir. Zaten söyleneni sorgulamadan yapıyorlar.

Bunun PDF’ine veya ePUB’una ulaşan varsa lütfen özel mesajla linkini paylaşsın benle. Ben aradım, bulamadım maalesef.

başlığı değiştiren admin hala düzeltmemiş. yanlışlarında çok ısrarcılar. neyse. kitabı e-book olarak bulan olursa ben de alırım bir dal.

Kitapları tek tek çıkartacaklar diye duymuştum. Prenses ve Kraliçe, Yeminli Kılıç falan da çıkıcaktı ama en son ki durumu bilmiyorum. Buz ve Ateşin Dünyası çıktığına göre ve bizde sürekli yeni kitap istediğimize göre bizim çenemizi susturmak için bu kitapları basarlar :smiley:

kitap basıldı. ingilizce olarak satılıyor. D&R ve Idefix gibi sitelerde de var. 80 TL civarı ingilizce e-kitap olarak.

Kitabın ismi : The Book of Swords.

Bu başlığı da bu isimde açmıştım zaten. Sonra üyelerden biri çıktı yorumda kitabın ismi The Son of Dragon dedi. Admin ise ilk postta paylaştığım linklere bakmadan başlığı değiştirdi. Sonra o tuhaf üye postunu sildi. benim yukarıdaki başka bir uyarımla.

çok acayip herkes. Bir de çıkıp linklere tıklamıyor. İlk postta çıkış tarihi, ve amazon linki varken sen de hala belki basarlar diyorsun.

biraz okuyun, bakın, anlayın, sonra yorum yapın bence.

Yorumları bundan sonra senin onayınla yaparız o zaman. Çevrimiçi olduğumdan dolayı fikrimi söyleyeyim dedim, üsteki yazıları okumak zorunda değilim, sende beni bu konuda eleştiremezsin

kitap toreentten bulunabiliyor artık.

Çevirisini yapan olmamış galiba

çevirisi ben yapıyorum. ama bolum bolum youtube’a koyacağım.

buradan ilk bolumu izleyebilirsiniz. takip ederseniz sonraki bölümlerde eklendikçe izlemeye devam edebilirsiniz.

Ikinci bolumu de kanala ekledim. 3. Bolume yarin baslamayi planliyorum

1. bolum suan yükleniyor. 15 dakika sonra izlenebilir.

Sayın @kafeinn en çok bu videonuzu beğendim. Amerikadaki kızların tinder profilleri gerçekten muazzam ilgi çekici. Sizde bir youtuber ışığı gördüm. Amerikalı kızları yayınlamaya devam ederseniz sizi takibe alırım.

hahaha. aslinda videolar ne like ne yorun alınca ben de devam etmedim. videolarin altında destek olursanız seve seve devam ederim.