The Fountain

[b]Yönetmen:
Darren Aronofsky

Oyuncular:
Hugh Jackman, Rachel Weisz, Cliff Curtis, Ellen Burstyn, Ethan Suplee, Stephen McHattie, Donna Murphy, Mark Margolis, Sean Patrick Thomas.

The Fountain, üç farklı zamanda biriminde, bir adamın sevdiği kadını kurtarmak için başından geçen bin yıllık serüveni konu almaktadır. 15. yüzyılda İspanya’da yaşayan Tomas ölümsüzlük verdiği sanılan efsanevi bir çeşmenin arayışına çıkar. Günümüzde, Tommy Creo isimli bir bilim adamı, kanser olan eşi İzzy’yi kurtarabilmek için umutsuzca bir tedavi yöntemi keşfetmeye çalışmaktadır. 25. yüzyılda, astronot olan Tom ise uzaydaki gezintisi sırasında kendisini çok uzun sürelerdir rahatsız eden olayların arkasındaki gerçekleri keşfeder. Bu üç adamın hikayesi tek ve ortak bir gerçeğe uzanmaktadır.[/b]

bu filmi lütfen herkes izlesin.rica ediyorum.

En iyisi kağıt kalem alıp geliyim liste yaparım izleyecek ne çok film varmış :slight_smile:

Soundtracki kendini aşmış film.

:OOOOO BU KONU NE ZAMAN ACİLDİ!??? Bana neden haber verilmedi??!!

Soundtracki… Ölüyorum bi dk… Ya yok kelime bu filmi tarif edebilmek için. Yok yani :(((( soundtrackinde melodi olmak istiyorum ama ben??? Delirdim ya :((((

TOGETHER WE WILL LIVE FOREVER!!! @“xxx”

dsfdsjf acemiyim daha :stuck_out_tongue:
http://www.swfarsivi.com/users/swf/Filmim.swf

bi kısımdan sonra kalitenin bozulmasının sebebi, Movie Maker’da parça parçaydılar ondan :stuck_out_tongue:

İnsanı baya etkileyen filmlerden. İzleyin,izlettirin