The kingdom war that never can bu won

Merhaba Bu forum oyunu Demir tahtta oturmak için Forum üyelerinden Venom41 Rhegar targaryen Jon snow ce Crasent moonun Kapışması için açtığım bir RP oyunudur.
Rhegar targaryen
Rhegar targaryenin sur gezisinde peydahladığı bir piçtir.3 yaşında annesi tarafından ormana bırakılmış ve tesadüfen Ak yürüyenlerin reisi T’lubahandu Tarafından bulunmuş ve Reisin velihatı ilan edilmiştir. Güçlü ve karizmatik olmasına rağmen saçı beyazdır.
Ekipmanı:Buz nefesinden yapılmış reis kılıcı L’nafshar, Ateş kovan zırhı ve büyülü olduğuna inalınan donan ejderhanın gözü. Tam 15. Akgezen Ve 7000 wrighttan oluşan bir ordusu var. Ve surdan kaçan adamlardan yağmaladığı 5000 gümüş geyik.

Venom41
Küççükken fişne suyu iksirine düştüğü için Aşırı gelişmiş ve güçlenmiştir. Gregor ile yaptığı güreşte ezici farkla gregoru yenmiştir. Kevan lannisterın meşru oğludur ve şimdiki Lannister hanedanının reisidir.
Ekipmanları:3.000.000 ejderha altını Brightroar Son ejderhanın zırhı ve 15.000 savaşçı ile 5.000okçu ile oluşturulmuş ordusu
Jon snow
En gizemli karakter
Ekipmanları:3.500 EJDERHA ALTINI 70.000 GEYİK
Tensa zangetsu(http://tleeart.deviantart.com/art/TENSA-ZANGETSU-189165621)lazer atar golden army
cresent moon
Qathın en zengin tüccarı 1200 gemisi ve 7300 lekezisi ile beraber 13.000 süvari.1.000.000 ejderha ve 2.000 geyik. Ve Fatihin kılıcı
İlk savaş
Jon Snow vs Rhegar.(Sur)
Temmuzun sonlarına doğru Yeşil ay zamanında Ak gezenlerin güç yaşı Ayini ile birlikte tam bir Reise dönüşmüştü. Babasının göz yaşları ile kutsanmış ve Verdiği yarayla onurlandırılmıştı. Zor zamanlar bitmişti.Ak gezenler tarafından kabul görmüştü. Güç kendisinindi ve tüm orman onundu. Ama o daha fazlasını istiyordu.Karanlık yükselmişti buda kahramanın geleceği günün geldiğini gösterdi bize.

"Dünyayı karanlığa boğacak ve şeytanı uzaklaştıracak. Büyük ateş sönecek ve Karanlık çökecek. Azor-ahai doğacak ve parladığı gibi sönecek…"
Diğer:
Tanrılar.
Benim rpde izin verdiğim kısımlarda giriş yapacaklar ve inanan taraflarda oynama yapacaklar.Kendi bölgelerinde hakimiyetleri %75 iken başka bölgelerde 25. Birde ortak bölge olacak ordada 50.
R’hollor-Öteki Velaryon-?
7:?
Boğulmuş olan-Fırtına tanrısı ?-?
Easki tanrılar: ?
Hanedanlıklar.
Lannister:Venom41
Stark:?
Dorne:?
Tyrell:?
Baretheon:?
Greyjoy:?
Tully:?
Arryn:?
Frey:?
Bolton:?
Florent:?
Hightower:The Wendigo
Lannister harici tüm hanedanlıklar tarah değiştirebilir ve para yardımı yapabilir.Ayrıca Her savaştan sonra Ülke durumu ve küçük savaşlar onların gözünden anlatılacak.
Gruplar
Golden company:Valyrian Knight
Yüzsüz adamlar:?
Lekesizler:?
Sur:?

yazıyım mı rp mi canlar?

Yaz… ama Venom’a tek bi’ vişne suyu koklatırsan, yakarım bu şehri, yakarım bu diyarı…

Yaz tabii.

Benim savaş ne zaman :D:D
Burada bi eksiklik var Demir Taht’ın sahibi Bekir rp içinde yer almıyor.Onun yerine vekalet versin birine :smiley:

2 tur sonra. Rakibin dany. Oda benim tabii

Yazarım da ichigo sen şu konuyu bir düzenle. Çok baştan savma gözüküyor.

Sen katılamazsın :frowning:

Ne gibi

Biz kardeşiz…

Hakemsin sen… :smiley:

Tüm yan karakterler benim. Sizi yıpratıcam belki yaralıycam. Ama siz kazanacaksınız. Bekir cem son raundda finaliste karşı olacak.
Kardeş olun bakam.

Yani bana karsi -_-

Kazanan ne alicak?

Kazanana 2000 rep. Taksit yada peşin. Bide 7 krallık ama o çerez yaa. Fişne suyuda var.

R’hllor rolüne adayım…

Tanrı mı.Tamam.Sadece bahsin geçecek.(yada tanrı savaşları mı olsa?)

menzil’in liderliğine (tyrell yada başka haneden farketmez.menzil’i hakimiyetine alan kişi olsun yeter :smiley: ) adayım…

OK. Tanrı adaylarıda açıktır. lannister harici gruplarda açıktır.

Bana inanan birisi birini diriltmeye kalkarsa kararı ben vereceğim. Ayrıca Jaqen H’ghar’da bana büyük saygı duymalı, bana dua etmeli.

Düzeltme: Zaten fazla zamanım yok tanrı olarak birilerini diriltsem yeter. Arada sırada Stannis’in bedenine girip Melisandre’yi onurlandırırım olur biter. Ben tanrıyım herşeyi yaparım.

Uygun bir zamanda toplu sohbet edebileceğimiz(örn;msn) bir yerde toplanıp bu oyunu geliştirelim derim ve hayata geçirelim,rağbet görüyor baksanıza… :smiley:

Veya http://forum.gameofthronestr.com/konu-game-of-thrones-forum-oyunu-oneri.html bu konuya beklerim :smiley:

Başkaları savaşırken onlar farketmeden ateşli mancınık tutup ikisini de öldürme şansımız var mı?

Bunu kirletmesek şimdi?

Evet bir grup msn