The Vampire Diaries

3 bölümü 2 haftada izledim,çok gereksiz bir dizi gibi geldi bana

Devam ediyor evet 4.sezonda şuan.

Vazgeçmeden izleyenler arasındayım. Valla ergen dizisi falan filan deniyor ama Twilight bundan daha ergendi.
2. ve 3.sezon çok iyiydi 1.sezon evet katılıyorum fazla ergen başladı. Ama gittikçe fantastiklik , şaşırtıcı olaylar arttıkça bırakamadım. Birde Damon ve Klaus faktörü var :slight_smile: 4.sezondan da hala umutluyum biraz yavaş başlasa da. Neyse izliyorum arkadaş bıkmadan yapacak bir şey yok :slight_smile: ben vakti zamanında “Sihirli Annem” izlemiş insanım :confused: :confused:

Şu diziyi bi izleyemedim baştan oturupta…

Tvd benimde favorilerimden biridir. Ergen dizisi sayılmaz aslında çünkü aşk meşk olayları merkezde olsa da aksiyonda var, elenanın sürekli zırıldamaları ve garip aşk üçgeni dışında bi sorun yok, şu an 4. sezon 20. bölüm yayınlancak ve bu bölüm aynı zamanda spinoff un pilot bölümü olcak, merakla bekliyorum. Ayrıca diziyi izleme sebebim bir adet taş mı taş, aksanı güzel mi güzel gamzeli bi ingiliz baş yapıtı olan Joseph Morgan nam-ı diğer klaus dur :smiley: O diziden gittiği an benim için TVD biter :smiley: şu adamı GOT ta bi görebilsem keşke :slight_smile: Bu arada 5. sezon onayını almış dizi, 6. sezon olcağı da %99 ve 8 sezon bile yapabilirlermiş gerçi klaus gittikten sonra kim izliycek bilemem ama ıan ve paul faktörleri devreye girebilir .

Klaus gittikten sonra ben Caroline birazda Stefan için izlerim ama Caroline bizim diziye geçerse umrumda olmaz Elena ve seçimleri 8. sezon çok fazla

The Originals başlayınca Klaus giderse… Hayır izlemeye devam ederim. Hala Damon’a sahibiz.
Bazen çok sıkıldığım, konuların gereksiz yere uzatıldığını düşünmüyor değilim ama görünen o ki hala izliyorum :slight_smile:

Valla bende izliyorum bu diziyi kim ne derse desin :slight_smile: bazen Elena yüzünden diziyi bırakasım geliyor ama bırakmamamı sağlayan faktörler daha fazla. Birazdan 20.bölümü izleyeceğim bakalımm.

çok güzeldi bölüm. klaus odaklıydı falan. bir olay oldu, yani uzun süre yetecek bir olaydı.

Bu Klaus’un son bölümü diye biliyorum The Originals’e geçiş yapacak. Ve sadece Klaus için değil Elijah için de o diziyi izlemek için sabırsızlanıyorum :slight_smile:

Ben de öyle biliyorum. Caroline’la konuşması çok güzeldi özellikle. The Originals da güzel olur ama bilemiyorum yani :slight_smile:

Bu diziyi sırf Elena’nın kıyafetleri için izlediğim doğrudur.

Bir de Damon faktörü var tabii ki :smiley:

demon tabisiki <3

high five :smiley:

ahaha sen de mi??? :smiley:

ivit :smiley: deymın iz may layf askdjgn

ahaakfja benimde :stuck_out_tongue:
madem sende ergen dizileri seviyorsun o zaman sana bundan daha güzel bi dizi tavsiyesi; pretty little liars :cool::cool:

Bi ara 4.sezonuna başlayacağım inşallah…

Kız kardeşim sayesinde ondan da nasipleniyorum :stuck_out_tongue:

hep bu kızkardeşler. iki diziye de sıkıcı bir yaz günü onun yüzünden başladım :frowning: