The Vampire Diaries

Eskiden stefan demonı döverdi şimdedi demin stefanı :slight_smile:

cadi olan bennetin olumune ne gülmüstüm öyle olummu olur lan … :smiley:

kitap ve dizi arasındaki uyumsuzluk diyorum sadece bütün kitapları bitirdim ve dizi başladığı andan itibaren harcadılar kitabı. olay falan kalmadı yani klaus’un bilmem kaç sezondur yaşıyo olması en büyük kanıtıdır :smiley:

tişiklirlir spoiler için ^^

çok özür dilerim ya jsdhsjk ne biliyim okuduğunu tahmin edemedim :D:D zaten damon diyosan bastan kaybetmişsin sen :smiley:

yok be ne okuması sadece öldüğüne sevindim :smiley: niye kaybetmişim bakiyim ? :open_mouth: başladın spoilera sonunu getir :stuck_out_tongue:

kitabın sonunda damon ölüyoda :D:D ayrıca damonı sevmek için neden bulamıyorum açıkçası

zatialilerinizde NE?! demek için izin istiyorum efenim…
demonı sevmemek için bir neden bulmak daha zor :stuck_out_tongue:

elena gebersin, her sey daha güzel olur bence :smiley:

Bugün 5.sezonu başladı. Ama 3.sezonun sonunda bırakmıştım. O yüzden umrumda değil pek ama asıl bununla birlikte The Originals da başladı. O izlenir işte. Sırf Elena yok diye izlenir :smiley: Ayrıca Stefan, Damon muhabbetleri de sıkmıştı. Onların da olmaması iyi. The Originals’a şans vermeyi düşünüyorum.

Şu sahne bugüne kadar gördüğüm en süperli öpüşme sahnelerinden biri olabilir.

(The Vampire Diaries izliyorum.Evet.Ne var bunda yani.Hıh)

Bu sahne 3.sezondandı demi. Jeremy ortama dalıp bütün romantizmi bitirmişti :smiley:

Evet.
Hayır yani insan utanır şu güzel ortamı bozmaya :smiley:

Dizi bitmiş konu yok .

ölürüm ona :((

@Damla Bu sahnesi çok iyiydi. Sezon 2 bölüm 8. Bölümünü bile hatırlıyorum :slight_smile:

ağlamıştım ya.s.s
(evet ben salağın tekiyim)

Yok ya ne alakası var salaklıkla. Sahne duygusaldı :slight_smile:

ay o gözyaşı düştü ya en son boncuk gibi. cız etmişti içim…

elenayı saygıyla anmıştım :DD

Şimdi izledimmm. Özlemişim ya valla :slight_smile: Damon’ın Jeremy’e yaptığı abilik diyorum başka da bir şey demiyorum.