The Vampire Diaries

O kadar özlemişim ki… Bonnie ve Jeremy on numara. Bizim görsel ikizin haline de üzüldüm. Ama beter olsun. Jeremy öldü onun yüzünden…

sırf klaus’un aksanı ve ses tonu için izlicem o diziyi. hatta the originals’ın pilot bölümü sayıldığı için -tvd’nin 4. sezonunu izlemediğim halde- 20. bölümünü açıp izledim :stuck_out_tongue:

The Originals ilk bölümü the vampire diariesten bir bölüm. Aynı bölümü izlemiştim. Hani klausun bi arkadaşı vardı. Marcel. Vampir şehri kurmuştu. Onu engelliyordu felan. İzleyenler bilir. O bölümdü.

4.sezonda pilot bölüm olarak vermişlerdi hani o bölüm mü? Partın dolmasını bekliyordum izlemeyeyim o halde.

Pilot bölüm olayını duymadım ben. Bir fikrim yok ama evet. Söylediğim gibi marcelin olduğu bölüm…

Ben de sırf Elena olmadığı için izleyeceğim :smiley:

Anladım. Başı farklıymış ama sadece orası izlenebilir.

aslında benim de izleme nedenlerimden biri bu ama klaus daha ağır basıyor tabi :stuck_out_tongue:

The Originals The Vampire Diaries’da verilen pilot bölümle aynı olsa da, eklemeler yapılmış bolca. Çok şey katmışlar. Yani bu yüzden izlemediysen izle derim @“lethe ~”

Dün izlemiştim ben zaten :slight_smile:

Rebekah o neydi öyle. :redface: <3

The Originals harika olmuş, The Vampire Diaries’i izlemeyeceğim :smiley:

Bu Marcel ne vefasızmış arkadaş.

Oha neler oldu öyle ya. :open_mouth:

Caroline yoktu bu bölüm. Caroline’ı özledim ben.

Olan Stefan’a oldu :frowning: Gitti çocukcağızın hafızası. Hep o kıskanç,kinci Qetsiyah yüzünden :@ Bakalım nasıl geri gelecek hafızası.

Crazy bitch Qetsiyah

gjgkjh

+11111

Qetsiyah’ı oynayan hatuna aşık oldum :open_mouth:

Spoiler diye bağırıyorsun :smiley:

Of 2 saat ağladım abartmıyorum. İzleyin.Hemen izleyin…