The Vampire Diaries

Meraklandım şimdi.

Spoiler vereyim :D?

Nooo :smiley: İzleyeceğim şimdi zaten kii

Hehehh tamam:P İzle hemen. Sonra kuzgun at. Peçeteyi eksik etme… :slight_smile:

Pekiii. Wait me :slight_smile:

Bonnie’nin cenazesinde ben bayağı duygulandım be. :frowning:
Elena’nın hayatını,onun sevdiklerini kurtarmak için kaç kişi zarar gördü veya canından oldu. Yeter Elena. Bu arada Tyler dönmeyeydi iyiydi. Görünce sinirim bozuldu. Geldi yine tipini şaaptığım dedim.

beğenmedm bu bölümü stefan bi reaper olaydı belki :stuck_out_tongue:

Vay vay vay dedim izlerken. Çok iyi şeyler oldu.

Açmayın :smiley:

Katherine meğersem anneymiş, kızı geldi.

[spoiler] Tyler hala Klaus’dan intikam almak peşinde gebersede gününü görse :smiley: Gitti Caroline’ı bıraktı :frowning: Tyler’a oldum olası gıcık kapardım iyice gıcık kaptım.

Katherine çocuğundan daha genç duruyo ona çok güldüm ::smiley: Yine paçayı kurtardı ölmedi. Ölse üzülürdüm. Elena’ya gıcık kapmaya devaam. Hiç değilse Katherine açık açık söylüyor ben buyum ve kötüyüm diye. :smiley: Ölse dizi iyice berbatlaşırdı. O değilde diziye berbat felan diyorum izlemiycem diyorum izlemessemde meraktan çatlıyorum. :frowning: [/spoiler]

Kesinlikle katılıyorum dgdhdrf +11111

Ben de “Öff iyice saçmaladı bu TVD eski tadı vermiyor artık.” deyip her hafta yeni bölümü bekleyip merakla izleyenlerdenim. Neyse.

Ben bu Tyler’ı döverim. Dünkü şey afedersiniz ama gelmiş intikam ayakları yapıyor. Klaus’a aynı acıları çektirecekmiş. Peh. Caroline da yavrum arkasından hala gitme diye bağırıyor. Boşver kızım boşver Jesse’ye takıl sen :smiley: Gerçi onu da bay yürüyen karizma bir hallere soktu ama hadi hayırlısı. Silas da sıktı artık. Ölecek mi ne yapacaksa yapsın da gitsin. Katherine ve anne olmak. En şaşırdığım da budur :slight_smile: Ayrıca biri Elena’yı gebertebilir mi?!

Bolca Katherine içeren bir bölümdü :stuck_out_tongue:

Katherine’ın kızı yaşıyor? Hem de Nadia’ymış? “You gotta be kidding me” diyerek izledim o sahneyi. Katherine her ne kadar duygusuz ve bencil biri olsa da 1498’de Bulgaristan’a kızı için geri dönüp tüm köylerde onu araması içinde bir parça da olsa insanlık olduğunun kanıtı. Anne sevgisi sonuçta.

Hala izliyonuzmu bu diziyi :smiley:

Bu diziyi izleyen lütfen acil psikoloğa gitsin.Bunu izlemek için vampir olmak lazım

Klaroline için izlediğim gerçeği…

caroline den bi cacık olmaz. ama elenedan menemen olur

Fatso boi neden banlandi