The Walking Dead 3.Sezondan Kareler

The Walking Dead 3.sezon çekimlerinden birkaç resim…

Daryl Dixon için izliyorum şu diziyi. Özellikle şu Rick’in karısına acayip uyuz oluyorum.

Bende aşırı derecede Carl’a uyuz oluyorum.Merle’i bile ondan daha çok seviyorum düşün yani.

O çocuk da moron hareketleri yapıyor. Doğru diyorsun.

Dale’in ölümünü direk ona bağlıyorum.

1. Sezonda diziye baya karakter katılacak galiba.Samuray kadın Michonne başlı başına harika bir karakter grupta Shane’in yerini dolduracak birine benziyor.

Eşcinsellerden nefret ederim. O kadın hatırladığım kadarıyla öyle bir şeydi. Ayrıca Daryl’ın abisinin adını unuttum, işte o adamın geri dönüp o zenci herifi öldürmesini çok arzuluyorum. Herif anahtarı düşürdü ya. Bu nasıl bir harekettir.

Merle işte bu sezon dönüyor.Yanlız geri dönüp onları bulursa Daryl hariç hepsini öldürür o :smiley:

kadın sevgilisiyle abisinin kollarını kesmiş yanında dolaştırıo canlı zombileri eşcinsellik nerden çıktı xD kadın piskopat Merle grubun an— ----- eğer bulursa,adamım Daryl Dixon

Konusu iyi ama oyunculuk berbat…

http://www.youtube.com/watch?v=ShQz68Zkb3Y[/video] arkadaşlar burdada fragman var

Baya hareketli bir sezon olucak belli.

Harika bir dizi izlemeyen herkesin izlemesi gerek.Ama sonlarda Shane in ölümü kötü olmuştu.s

Shane haketmişti,Rick onu kaç kez affetmesine rağmen hala rick’i öldürmeye çalışıyordu

ciddi misin panpa sonra ne oluyodu

rick shane’ye silahı bıraktırıyordu ki bıçaklıyo shane’yi sonra elindeki silah patlıyor sonrada Shane ölüp zombi oluyo.

Sonra Carl Zombi Shane’i vuruyordu.

Bende sevmiyordum Shane i zaten Rick e yaptığı büyük adilikdi.Sonuçta Rickin karısı ile yattı.Kadında hani az değil bir şey demedi ikiside suçlu bence.Sadece diziye Shane i çok yakıştırıyordum.Ama favorim Daryl :).

Ben şu askerleri merak ediyorum. Koskoca ABD ordusu öyle birkaç milyon zombiye boyun eğmez. Yani illaki büyük bir güç kalmıştır. SWAT’lar falan gelse fena olmaz diziye.

Daryl Merle dönünce grubu terk ederse bu fikrin değişebilir.

Kardeşi için yapabilir ama umarım öyle olmaz.Hiç sevmiyorum o Merleyi.