Thomas Brodie-Sangster

Kısa Adı:Thomas Sangster
Boyu: 1.79 cm

16 Mayıs 1990(23 yaşında) İngiltere doğumlu, müzisyen ve aktör. Aşk Her Yerde( Love Actually); Sihirli Dadı(Nanny McPhee); Son Lejyon( The Last Legion) filmlerindeki oyunculuğuyla ve Phienas ve Ferb’deki Ferb Fletcher seslendirmesiyle tanınır.
2013 yılında, Game of Thrones’ta Jojen Reed karakteriyle TV’de boy gösterecektir.

4 tane Young Artist Award, 1 Satellite, 2 Phoenix Film Critics Society adaylığı;
1 Gloden Nypmh ödülü vardır.

Küçükken de çok tatlıymış.

Burda da bir film için kel olmuş o.O

Saçlar <3 adafagga

Eyvah, büyümeye başladı :open_mouth:

Büyüdü bile :S

TAŞ <3

Yarı Çıplak sahnesi

'‘İnsanların şöhretle ilgili bu kadar heyecanlanması tuhafıma gidiyor. Arkadaşlarımla telefonda konuşurken, yanındakilerin arkadan ‘‘Konuştuğun, şu ‘Aşk Her Yerde’deki çocuk mu?’’ dediğini duyuyorum ve telefon hemen el değiştiriyor, ben de tanımadığım biriyle konuşmak zorunda kalıyorum. Bana ‘‘Sen ünlü müsün?’’ diye soruyor ve ben ne cevap vereceğimi bilmiyorum.’’
-Thomas Sangster

Çocuk bu yaaa bizim 23’lere bak birde evlenip çocuk sahibi oluyolar.

Küçükken çok sevimliymiş ama taş olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım şimdi o fotoğrafa taş demeyelim bence :slight_smile: Oyunculuğuna ise tabi ki lafım yok. Jojen Reed karakterinin hakkından geleceğine eminim.

bu 23se bn mezardan yaziyorum suan

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

pardon da bu adam 1.79 boyunda nasıl oluyor ya? hiç belli olmuyor. 1.60 gibi bile durmuyordu.

23 mü? Benden küçük gösteriyor. Boyu da kısa.

peki canlandiracagi jojen karakteri kac yasinda acaba 12-13 felan dimi

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

pek de tipsiz ama napalım :smiley:

Daha uzun birini bulamamışlar sanırım :<

Tatlı çocuk.
Büyüdükçe daha da karizmatik olur eminim :smiley:

bu çocukla yaşıtım inanamıyorum :open_mouth: hem çok küçük duruyor hem kısa boylu nasıl iş çözemedim :smiley:
ama jojen rolüne gitmiş bence. yani fragmandan ve fotolardan gördüğüm kadarıyla.

@bbbb
Sen niye öyle kısa gördün bilmiyorum ama çocuk olması gerekenden bile uzun. 1.79.

Boydan bir resim koymadığın için arkadaşlar öyle düşünmüş olabilir ama şimdi eklediğin resimde uzun boylu olduğu belli oluyor. Jojen’i canlandıracağını öğrendiğimden beri bu oyuncuyu nereden hatırlıyorum diye düşünüp duruyordum, Doctor Who da oynamış Viserys gibi :slight_smile:

Seviyorum bu çocuğu, başka bir filmden de hatırlıyorum sanki ama çıkaramadım hala.

Ve 23 yaşında olduğuna dair 1000 tane şahit de getirseler yine inanmam, yine inanmam!

Çocuğum yüz yapısını sanki Jojen’e oturttum kafamda kolay kolay yapmam :smiley:

Jojenle ilgili ağır olması muhtemel bir teori, spoiler…

Forumda jojen reed ile ilgili başlık olmadığı için buraya yazayım. Bir teoride okuduğuma göre Jojen Reed aslında Howland Reed imiş. Adam sebeplerini saymış oralarını tam hatırlamıyorum ama kitaplarda o kadar olgun olması ve küçük dede lakabını alması aslında bu yüzdenmiş. Howland Reed olabilirmiş kendisi.
Bana kalırsa saçma bir teori ama ilgimi çekti :slight_smile:

İtiraf ediyorum: Jojen sevgimin %70’i bu çocuktan kaynaklanıyor :stuck_out_tongue:

Gerçi yine kitaptaki en en favori karakterim ama bu çocukla birlikte daha başka boyutlara ulaştı. Dizide de görünce daha iyi anladım

Pörfekt casting!