Tiberius vs joffrey

Evet bendim o :smiley:

Tiberius > Joff :smiley:

Kes be. Kıvırma şimdi.
Neresi yakışıklı Tiberius’un. Ben bile onu sollarım tip olarak :<
Bence Joffrey’den bile beter. Joffrey’e hiç değilse bi açıdan bakınca tatlı gözüküyo :confused:

Tiberius çok yakışıklı bence.
Gerçi kişiye göre değişir.

:confused:
Evet

+1 canım benim.

oğlancı sevdalıları belli oldu ksgjsfkgjklsfjgskl

:<

neyse, dediğimiz gibi zevk… :S

@“varys” :smiley: joff a normal demedim zaten de hani tiberius un da savunulcak pek bi tarafı yok özellikle normal dir yaptıkları gibisinden yani söz konusu ikisi olunca bi kriter değil normallik :slight_smile:

tiberius yakışıklı tartışmasında bence şöyle bi sıralama yaparsak olay çözülcektir: 1 en çirkin 10 en yakışıklı olmak üzere 1 den 10 'a skalada
joff: 1
tiberius: 1.5

Dizide mal etmişler diyelim o zaman :<

aahhahahahahaha olm tiberus güzel çıkmış resimde ama scroll u aşağı indirince dayanamadım nolur kusura bakma ama joffrey hiç olmamış ya lütfen .

Tiberius>Joffrey .

Joffrey öldürme odaklı psikopat ,
Tiberius malumunuz.

ikisi de birbirinden kötü ikisi de ölmeyi hak ediyor oO

bu konuyu açmamı sağlayan aslında ekşi sözlükte birinin yazdığı bir entry idi. kafama çok takıldı sizle de paylaşmak istiyorum ne düşünüyorsunuz?

[quote]"iki kaliteli liderin vasat karşılaştırılması. joffrey kraldır, tiberius komutan. ikisi de adamdır, ikisi de yönetmenin, azmin ve fedakarlığın ne olduğunu bilmeyen ergen ve gavat izleyicinin düşmanıdır. benim favorim son dönemde yaptıklarıyla iyice sempati toplayan ve tam bi lannister olma yoluna giren tiberius."
ekşi sözlükten alıntıdır.[/quote]

"son dönemde yaptıklarıyla iyice sempati toplayan ve tam bi lannister olma yoluna giren tiberius."
Harika yazmış güldüm :smiley:

Bunu owencan yazmadıysa vurun beni :slight_smile:

Aynen owencan’ın işi gibi :s

baya trollemiş o zaman. bana ciddi gelmişti sağlam troll.

Joffrey için “Kontrolsüz güç güç değildir.” diyebilirim.

aynen o yazmıs

Valla 2000 tane Tiberius bir araya gelse yarım Joff etmez…!!! :slight_smile: