Tipiniz Hangi Role Musait?

1. Kitapta sevenlerimle buluşuyorum. Azor Ahai’nin kılıcı Nissa Nissa’nın kalbine girdiği gecenin şafağında kuzeye doğru bakın, yetişeceğim! :slight_smile:

Yalnız öyle bi söyledin ki aklıma direk bu sahne geldi ve Benjen’i Gandalf’ın yerinde hayal ettim :slight_smile:

Hahaha aynen odur aynen çalıntıdır =)

O zaman yandı GRRM sittin sene Tolkien’in özentisi yaftasından kurtulamayacak. :slight_smile:

amcaaaaaaam :’(

Cüce yeğenimde bana katıldı =)

cüce didin ayıbettin amca.keşke karların içinde kanlı bi şekilde seni yatarken ettiğim hayal gerçek olsaydı

Renly :slight_smile:

uzun saçlı renly baratheon… :slight_smile: hatta sakallarımız resmen aynı… gerçi sakalları kesince de alttan resmen jaqen h’ghar çıkıyo… bilemedim şimdi… .s .s .s

margaery :smiley:

Loras Tyrell
@Venetian

kndini beğenmişliğimden Jaime :smiley:

lancel lannistera oy veren 1 kişiyi merak ettim :smiley:

Jaime Lannister’in Gençliği ahahahay :slight_smile:

tyrelllerden harhangi biri sanırım, ama margaery değil, kuzenlerinden biri

veya

jeyne poole

Hafif kumral olsam da sakal bırakınca Renly Baratheona baya benziyorum.

ben jonun kucukluguyum siyah saclar hafif beyaz ten sadece gozlerim eladir ama guneste degisik bir sekilde bal rengi gibi gorunur diger yanda davranislarim tam jon dur bende onun gibi uyum saglayamam :slight_smile:

bu forumda da ne çok jon varmış…

Ee,türkiye burası herkes kara kaş kara göz,dizide de bu özellikleri taşıyan en yakışıklı kişi jon olunca herkes kendisine en yakın onu görüyor.

Hiç Tyrion’a benzeyen yok mu ki yahu? Halbu ki Tyrion cüceler tarafından yaşama tutunma sebebi olabilecek, çok başarılı bir karakter.

Heehehem :wink: benim o dkdkfk