Tormund

Tormund, diğer adlarıyla Tormund Devfelaketi ve Tormund Yıldırımyumruk.Mübalağcı,Borucu,Buz Kırıcı,Ayıların Kocası,Al Kalenin Şarap Kralı ve Orduların Babası.Ünlü bir yabanıl akıncısıdır.Sürekli Mance Rayderin yanında bulunur.Toregg,Torwynd,Dryn ve Dormun adında 4 oğlu vardır.Munda adında 1 kızı vardır.

Görünüşü
Uzun beyaz ve geniş sakalları vardır.Kollarına altından üzerinde eski yazılar işlenmiş bilezikler takar.Geniş bir yüzü vardır.

1 Like

Jon ile konuştuklarında bir kadından bahsettiğini sanıyordum, ilişkisi olan kişinin bir ayı olduğunu öğrenince bi garip olmuştum. :smiley:

0 Likes

Birde ayıdan çocukları olmuş.

0 Likes

“Ben ayıyla güreş tutmuş adamım” diyen bir dedem var ama Ayı ile cima eden bir hikaye karakterini duyunca bile şaşırdım. Ayıda ne bulmuş acaba.

0 Likes

Ben bu adamı sevmiştim aslında.

0 Likes

Bu adam çok sıcakkanlıydı. Tam yemek masası insanı…

0 Likes

Çizimleri çok tekinsiz bir adam gibi duruyor ama dubakalım…

0 Likes

Yok la süpır…

0 Likes

konuyu açan arkadaşın nickiyle Tormund baya uyum içinde :smiley:

1 Like

Ümidim 6.kitabın hemen başında Jon’a kalleşlik yapan Bowen Marsh ve diğerlerini Tormund’un kılıçtan geçirecek olması yönünde.

0 Likes

Yanlız bu karakteri canlandıracak abi de çok karizma :smiley:

0 Likes

Yüzü harbi çok geniş. :smiley:

0 Likes

Kesinlikle en favori karakterlerimden birisi! Bu karizma, bu duruş… Söylediği her kelime, attığı her adım diyarı sarsıyor desem abartmış olmam herhalde :smiley:

0 Likes

normalde yabanılları sevmiyorum ama bu adam harika. en güçlü çocukları da ayıdan olma. ne diyeyim:D

0 Likes

Umarım Greatjon gibi Tormund’un da rolünü azaltıp karakteri berbat etmezler. Ya da Brienne saçmalığı gibi…Kadını canavar gibi göstermişler oysa kitapta ilk adam öldürüşünden sonra psikolojisi bozuluyordu kadıncagızın.

0 Likes

Sevdiğim nadir yabanıllardan :smiley: Jonla sohbeti falan çok iyiydi.

0 Likes

Bence 6.kitapta ilk işi Jon’u vuranları teker teker patlatmak olacaktır.

0 Likes

Osha’dan sonra en sevdiğim yabanıl, cast seçimi de çok başarılı olmuş.

0 Likes

Adamım ilham kaynağım. En sevdiğim karakter. Tek aptal yönü yok arkadaş adam tepeden tırnağa reyiz. Diğer sevdiğim karakterlerin hep bir defosu var ama yok bu adamın ayılara olan düşkünlüğü bile güzel geliyor göze :D:D

0 Likes

Tormund der ki : Haarrrr:)

0 Likes