[TR Altyazılı] 3x2 Fragman-Kara Kanatlar Kara Haberler

Türkçe altyazılı olarak…
İyi seyirler.

[Spoiler]Karstarkın günleri sayılı [/Spoiler]

Of Orell dağıtmış ya süper oyuncu şu adam “kargalar” diyişi bile süper

Bran var, fakat yine Reed kardeşler yok… Ne zaman gelecek bu kardeşler…favori yan karakterlerim yok:@ Şunları bekliyorum 2. sezondan beri:tongue:

Reed kardeşler bu bölüm geliyor diye biliyorum.

Aslında Osha şüpheli gözlerle ormana bakarken şüphelenmedim değil. Umarım artık çıkarlar ortaya:smile:

Bran ‘‘Yalan söylediğimizi kimse anlamaz’’ değil ‘’ Hayatta olduğumuzu zaten kimse bilmiyor’’ diyor.

Olennacım senin ses tonuna ölürüm. Fragmanın ilk sahnesini ,beş defa başa aldım valla.

Reedler de artık gelsin bi zahmet. Erteleye erteleye bi hal oldular.

Arya’nin 1.bölüm için çekilen sahneleri de sonradan ordan çıkarılıp, 2.bölümdeki sahnelerin üstüne eklenmiş. Bu bölüm bol bol Arya görücez yani <3

Sansa-Shae. Şu sıralar dizideki favori ikilim. Shae’nin dobralığı, cesurluğu ve korumacı tavrı; Sansa’nın saflığı, ürkekliği ve hayatla ilgili deneyimlerinden aldığı acı dersler çok güzel bir harmoni oluşturuyor.

Catelyn ne zaman alacak oğullarıyla ilgili acı haberi. Bence artık alsın. Kışyarı kuşatılalı yıllar oluyor. Hala gelemedi haber.Tepkisini ve yapacaklarını çok merak ediyorum. Kadında ağlayacak yürek kalmadı. Bi de oğlu, gün yüzü göstermiyor, hapisten hapse sürüklüyor kadını. El insaf.
Şu Rickard Karstark’ı da melek gibi göstermesek artık diyorum, sayın yapımcılar.
Catelyn’in Jaime’ serbest bıraktığı,milyon kere tekrar edildi ama Rickard Karstark’ın Robb’un emirlerine karşı gelip Jaime’yi öldürme girişimlerinden söz bile edilmiyor. Haksızlık.
Catelyn kafasına estiği için değil, Rickard böyle bi girişimde bulunduğu için serbest bıraktı onu. Unutulmasın!

Robb Harrenhal’ı hemen Roose’a bırakıp yollara düşmüş. Ben biraz oyalanırlar, plan falan kurarlar diyordum ama Jaime yakın zamanda yakalanıp oraya getiriliceği için hemen göndermişler muhtemelen.

Ve evet, asıl olaylar bu bölümde başlıyor. Keşke, geçen bölümün yarısını saray entirkalarıyla doldurmak yerine bunlardan birkaç tanesini koysalardı da 10 aydır bekleyen insanlara hayal kırıklığına uğrayacaklarını düşündürtmeselerdi.
Açılış bölümü önemlidir çünkü.

olennaya ölüyorum yaa o ses o karizma o duruş umarım kitaptaki gibi yansıtılır :slight_smile: Bide Sağ ve solu göremicez mi onları çok merak ediyorum :slight_smile: