Türk Futbolunun Kirli Yüzü Volkan Demirel

Türk Futbolunu adeta kirleten ve türlü türlü seviyesizlikleri,karaktersizlikleri ve çirkeflikleriyle anılan bu adamın hakkında gerekli işlemin yapılması için sen de imza at

0 Likes

bir Fenerbahçeli olarak imzamı attım! Aziz-Emre-Volkan 3’sü takımı sömürdü a… k… :frowning:

0 Likes

Kesinlikle Türk futboluna yakışmayan bir oyuncu hala nasıl Fenerbahçe’de aklım almıyor .

0 Likes

Bkz:Melo’yu bağrına basıp Volkan’ı lanetleyen insanın tozlu düşünce dünyasının endişe verici çelişkiler bütünü.

0 Likes

volkan
emre
melo
aziz yıldırım
ünal aysal
uzar bu liste

0 Likes

Melo’yu ben de sevmem, lakin geçen maçta hiç bi suçu yoktu! ayrıca gs’li olsam ben de Melo’yu bağrıma basarım… şu an takımda Muslera ve Sneijder ile birlikte oynayana tek oyuncu… lakin Volkan’ı savunan fb’lileri anlamıyorum! çünkü Volkan 2 senedir bitik!!!

0 Likes

Buradaki mevzu futbolunun kalitesi değil ki, oyuncunun kişiliği. Ben de Volkan’ı çok sevmem ama Fenerbahçe forması altında bulunan bir futbolcuyu da çakalların eline bırakmaya niyetim yok hiç. Eğer ki Galatasaray taraftarı her türlü köpekliği yapan Melo’ya tavrını koyabilecekse, ben de razıyım her türlü imzayı atmaya. Ama öyle olmuyor işte. Videoda ismi yazan sayfa da Galatasaray’la ilgili bir sayfa zaten. Hep camiaya zarar verme çabaları bunlar.
Ayrıca Volkan’ın o lafını cidden sokak köpeklerine söylemediğini anlamamış gibi gerizekalıyı oynayan o dernekleri de alkışlıyorum buradan. Gerçekten çok işsizler.

0 Likes

GERÇEK BİR HAYVANSEVER O LAFI NİYETİ NE OLURSA OLSUN HİÇ BİR ŞEKİLDE SÖYLEYEMEZ!!! hani sen diyodun ya… “niye önemli yeeaaa…” diye… hah işte öyle… gerçek bir hayvansever “köpek” lafını hakaret amaçlı kullanmaz… kullanamaz!!! sırf Fenerli diye bi futbolcu da korunmaz! mesela bizde Caner de aykırı bi tiptir, rakip taraftarlar hiç sevmez… lakin oyunu müthiştir! ne yaparsa yapsın sever taraftar… Melo da öyle işte… rakip taraftarlar sevmez lakin kendi oyunuyla taraftarlarının seveceği tarzda bi oyuncudur! ama Volkan, Emre gibi oyuncular öyle değil! adamların bakışlarında bile nefret var! ben bu tarz oyuncuları savunmam hacı! bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum bunları… aşırı fanatizmin lüzumu yok bu konuda!

0 Likes

Melo’nun çirkefliklerini de kabul ediyorum ve yanlış buluyorum ama Volkan’ın yaptıklarına bakınca Melo’nun yaptıkları çok hafif kalıyor. Volkan taraftarı resmen taciz ediyor. Nasıl bu kadar kör olabiliyorsunuz? Nedir bu at gözlüğünü çıkarmama isteği?

HTC Desire 300 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

0 Likes

Volkan’ın yaptıklarının yanında hafif mi? Arena’da oynayan son derbi maçta Melo’yu izlemedin sen sanırım. Esas kör olan sensin Sedat, kusura bakma.
Ama dediğim gibi, benim tepkim Melo’yu adamdan sayıp Volkan’a saydıranlara.Senin gibi düşünenlere değil yani.

0 Likes

ikiside eşittir gözümde bana göre iki oyuncuda gönderilmeli .
bu oyuncular lig1 la liga gibi liglerde oynasa bir yıl barınamazdı işte Türkiye ’ nin hatasıdır bu .

0 Likes

TSon derbi maçında Volkan’a atılan pet şişe yağmurunu durdurmaya çalıştı.
Melo’nun ondan önceki derbide yaptığı davranışları yaz ben de o maçta Volkan’ın yaptıklarını yazayım hangisi daha ağır basıyor onu ölçelim. Dediğim gibi Melo’nun davranışları beğenmiyorum ama Spor Toto Süper Lig’de Volkan kadar çirkef futbolcu da görmedim.

HTC Desire 300 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

0 Likes

E haklısın tabii benim söylemeye çalıştığım ikiside birbirinden çirkef ve lige yakışmıyorlar .

0 Likes

Volkan a tum mac boyunca kufur edilip, yabanci madde atildi.Bak tekrar soyluyorum bu yapilanlar bahane degil ama herkesin bi sabri var.Peki ben soruyorum sana, Melo arenadaki macta durduk yere yapmadi mi Emre’ye butun cirkeflikleri?Diliyle yaptigi hareket cok alcakca degil miydi?
Dedigim gibi tek derdim herkesin kendi takimindaki oyuncularin karaktersizliklerini de gorebilmesi.Volkan’i savunuyo gibi gozuktum ama inan bana, en az Melo kadar nefret ederim kendisinden.
Hadi yvallah.

0 Likes

Diğer futbolculara şişe atılmıyor zaten, diğer futbolculara küfür edilmiyor. O maçta Volkan’ın kaç kere kavga ettiğini yazmayayım istersen. :slight_smile:

"Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim. "
Mustafa Kemal Atatürk

0 Likes

bunu yayınlıyan bir Galatasaraylı eğer fenerli olsaydı tamam derdim, siz de kendinizdeki meloyu düzeltin bizde kendimizi toparlarız

0 Likes

Hiç bir şey anlamadım yazdıklarından, eğer böyle devam edersen forumdan uzaklaştırma alırsın. Konuyu da Gs vs fb muhabbetine çevirmeyin tüm dünyada ki çirkef futbolcular futboldan uzaklaştırılmalıdır. Sadece Türkiye liginde değil.

0 Likes

Sen ogrennejek Turkje, biz duzeltejek Felipe Melo :slight_smile:

0 Likes

Bizim futbolumuza Emre, melo, volkan gibi çirkefler değil Balotelli gibi troller lazım arkadaşlar…
[Hr] Bu arada imzamı atıcam ama volkan beni evimden aldırır diye korkuyorum.

0 Likes

ben Türkçe biliyorum o virgülü de koydum ağır anlatım zorluğu çektirmişim sizlere , siz meloyu bizde volkanı düzelteceğiz tamam kabul.

0 Likes