Türkçe'ye Çevirdiğim Haritalar-5 (Essos)

Buradaki haritalar Essos’un farklı bölgelerinden oluşmaktadır. Bitirdikçe payşlaşacağım.

[font=Verdana]Ibben:

[font=Verdana]Moraq:

[font=Verdana]Mantarys:

[font=Verdana]Meereen ve Yunkai:

[font=Verdana]Şahmeran Adaları:

1 Beğeni

Bir Adet Yeni Harita Daha Ekledim.

Faros şehrini bir kere duymuştuk kitaplarda. Faros’un Taş İneği mi ne varmış… Evet.

Qarth nasıl bu kadar zengin o zaman ben onu anlamadım ? Orada koskoca Faros var, Vahar var sonra Moraq Limanı var… Yeşim Denizi’ne tek geçiş Qarth değil yani. Belki aşağı taraf güvensizdir ?

Teşekkürler @ynal
Bu haritaları Vikide kullanamaz mıyız? @breassa bir ara baksana bunlara…

Hayıııır. @Sinister
Kullanamayız. Patent diye bir şey var. İng viki ne zaman koyarsa o zaman koyabiliriz. İnsanların haritaları aldığına değmesi lazım. Vikiden açıp bakma olsa neden para versinler :3

Bayasabhad olucak bu arada, Bayasabılad değil :stuck_out_tongue: @ynal

Bunların orjinali ingilizce vikiye ait sanıyorum ben? Yanlış biliyorum öyleyse :S

@“Sinister” Bunlar The lands of ice and fire haritaları.

@“Endymion” yazarken parmaklarım diğer tuşlarıda ziyaret etmiş ::))))
Düzelttim.

Mantarys Haritasını Ekledim.

Kara Uçurumlar değil mi ora :{O

Kesinllikle Haklısın!
Düzelteceğim.
Düzeltmem gerek.
Ne zaman?
Yaparız yav bi ara…

Mantarys şehrimizde pek güzelmiş :slight_smile:
Canavar şehri diyorlar buraya :{O

@"Endymion"
Uçurumlar tamamdır.

“Meereen” ve “Yunkai” Eklendi

“Şahmerdan Adaları” Eklendi

@“Sinister” koyabiliriz elbette, güzel olabilir hatta o beyaz haritalar çok renksiz.
Bi ara ayarlarım hepsini. Ama bu haritaları koyunca şimdi öteki koordinatlar kayacak :confused:

Bende öyle düşündüm ama yukarda kullanım haklarından bahsettiler, bilemedim ama güzel olurdu bence de. Buradakiler iyi bir iş…

Tolos, Elyria,Mantarys
ne güzelmiş

Şahmeran Adaları olucak :stuck_out_tongue:

Kullanım hakkı sorun olmaz.

Olmaz @Breassa
İng viki koyduğu zaman koyabiliriz ancak. Babamızın malı değil bu haritalar :smiley:

Öyle bir şey yok. Ben koyarım, adam şikayetçi olursa zaten bunu bildirir. Bizde gereği neyse onu uygularız. Fakat böyle bir durum olacağını sanmıyorum. Haritalar çoktan internete düştüğüne göre artık patent falan fıs gelir tırıs gider. :slight_smile:

Bence yapmayalım. Dedi dersiniz sonra.