Twitter Hesabının Anketleri

Anketimiz sonuçlandı. En sevilen yıl 1. sezon çıktı, en sevilen ikinci sezon ise 4. Sezon oldu. En nefret edilende de 2. çıktığı için biraz garip bir sonuç olmuş. :joy: Sanırım 4. sezona sevgi-nefret karışımı bir duygu var. :upside_down_face:

Unutmuşum :grin:

ilk iki şık neyse de %17’lik kesmin dayanağını merak ettim :thinking: neye göre Jon ? neye göre Bran ? ilginç olmuş vesselam :thinking:

Arya nerede?

Doğrusu Jaime ve Tyrion’dan sonraki en kulağa mantıklı gelen kişi. Ha ben katılmıyorum ama gene de mantıklı teori

Şimdi… ERKEK KARDEŞ kısmına mantıken her erkek kardeş girer, kimse ona senin kardeşin demedi. Jon, iki kardeşin 3.cüsü. Bran da küçük erkek kardeş. Jon’un aile intikamı; Bran’ın da bacakları yüzünden intikam Talebi olabileceği şeklinde bir düşünce.

@Symmachus erkek kardeş kısmına Arya giremez, yüz alıp takması onu erkek yapmaz; ayrıca Jaime’nin ölümünün Arya elinden olup sonra Cersei’yi öldürmesi bana hoş da gelmiyor; Jaime’nin bizzat kendisi öldürmesi daha ironik olurdu.

Diğer sebep ise bana mantıklı gelen 4 kişiyi ekledim ve 5. şık ekleme şansım yok, sınır bu. :slight_smile:

3 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Jaime’nin Cersei’i Öldürecek Olmasına Farklı Bir Bakış

En sevilen yan oyuncu 1. sırada Davos ve 2. sırada Sandor. Üçüncülüğü Brienne kaparken son sırada hak ettiğini bir türlü alamayan Bronn. :grin:

Sanırım en çok oy kullanılan anket bu oldu. :slight_smile:

‪Evet, anket sonuçlandı. Dizide en nefret edilen kadın karakter 1. sırada #CerseiLannister çıkar iken 2. sırayı %21 ile #DaenerysTargaryen ve #SansaStark paylaştı. #AryaStark ise %3’lük bir oy aldı. ‬

Bence gayet normal olmuş.

Evet, beklenen bir şeydi ama Dany 3. sırada çıkabilir diye düşünüyordum, Sansa ile 2. sırayı paylaşır dememiştim. :slight_smile:

Aynen 3.sırada olan Dany daha uygun sanki.

Vallahi halk 2. sırayı uygun görmüş. :smiley:

Aynen ona bi şey diyemeyiz :smiley: