Twitter Hesabının Anketleri

Jon seçtim ama Jaime olsa onu seçerdim yüksek ihtimalle Leydi Taşyürek’i görmeyi çok istiyorum gerçi sanırsam bir tek Dany ve Dothrak’ları merak etmiyorum geri kalan hepsi tam aksiyonun eşiğinde.

Onlar daha çok 2. Başrol dediklerimiz olduğundan eklemedim ki zaten 4 kişi ile sınırlı.

‪8. Sezonda kim ölsün sorusuna 1. sırada bahtsız Dany, 2. sırada bizi geçen yıl hayal kırıklığına uğratan Tyrion; 3. sırada acıların çocuğu Jon ile son sırada psikopatımız Arya var. #GoT #Türkiye ‘nin sonraki anketinde görüşmek üzere. :wave:t3:

‪6. kitapta merakla beklenen yan karakter Povlarında 1. sırada Altın El Jaime, 2. sırada Soğan Şövalyesi Davos, 3. sırada Deli Kraliçe Cersei ve son sırada da Akbaba Lordu Jon Conn. var. #GoT #Türkiye’nin sonraki anketinde görüşmek üzere.‬

ehehehehhehe çiçekli böcekli sorulara gerek yok, GoT bu. :slight_smile:

O an elime öylesi denk geldi işte. :smiley: 2. seviye ana karakter diyelim. :stuck_out_tongue:

Eğer Jon’u sevmeseydin bence GoT kötü bitecek lobisinin kararlı bir üyesi olurdun. :smiley:

Bilmem belki öyle olurdum :slight_smile:

Son anket sonuçları. Jaime öldürürse ciddi manada ters köşe olur. :smiley:

Kingslayer meselesinde zirveye oynar Jaime reyiz.

Gece kralını anca bir kral katili öldürür :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

ha ha tuttum bunu :smiley:

1 Like

Tahminlere göre Demir tahta Jon oturacak ama sürpriz karakter de yabana atılmamış.

Sonunda Duygu’yu mutlu edecek bir anket sonucu. :joy:

YeniAy Ottocum ne demek yan karakter?! Olayları ve Olguları laf aralarına işine gelen kelimeleri sıkıştırarak bükmene bayılıyorum doğrusu. Jaimeye yan karakter diyemezsiniz efem.

Güzel kardeşim, GRRM’in büyük “anahtar” 5’lisi dışında herkes 2. derece önem sahibidir, kusura kalmayın. İşinize gelmiyor biliyorum, uyuz kapıyor olmalısınız fakat yapabileceğim bir şey yok, tabir GRRM’e ait. Lakin siz sevdiklerinizi her daim 1 numarada tutarak zaten kıymet gösteriyorsunuz, boş verin başkaları hatta GRRM ne demişse desin. :blush:

Daenarys : %31
Diğerleri : % 69

Duygu su anda 2 tane 70’lik devirmistir.Mutluluktan değil,Efkardan ! :grin:

Bakış açısına göre değişir, anket böyle okunmaz sonuçta. :joy:

Son anket sonuçları.

asoiaf evreninde hangi hayvan daha popüler oylaması yaptım. İlk aşama ateş ejderhası önde idi sonra kurtlar ile başa baş olur iken ulukurtlar atılım yapıp fark bastı. Şahsi tercihim de ulukurt! :wolf::wolf::wolf::wolf::wolf:

(Yeni anket sorusu da Cleganebowl’u kim kazanır?) ankete bekleriz :slight_smile:

Sandor kazanır çıktı ama benim şahsi fikrim ikisi de ölür.

1 Like

Açıkçası direk birbirlerine karşı olurlarsa Gregor net kazanmalı diğer türlüsü fan isteğine girebilir. Eskisinden daha hayvanımsı oldu Gregor ve zırhı çok sağlam.