Tywin Lannister

Öyle bir baba daha tanıyorum ben.

Bknz: Randyll Tarly

Evlatlarımızı oldukları gibi sevmeliyiz.
Çocuklar her şeyden önce gelir :frowning:

Her adamın bir kusuru olacak illa ki. Tywin’in de Tyrion’du.

Tyrion kusurdan ziyade Tywin’in aklını başına getiren kişiydi

Bu adam Joanna’yı nasıl sevdi ki o gittiğinde bu kadar meymenetsiz oldu.

Sensiz üşüyoruz reis :frowning: geri dön bize

Sadece Joannaya gülümsemiş adam

Bir kadın böyle bir adama neler yapıyor. Görün.

RW, Tyrion’a davranışları, Elia ve çocuklarının başına gelenler… Hiç sevmediğim bir karakter, Joffrey ve Tywin sayesinde 4. sezon en sevdiğim sezon olacak.

Anlamadım. Tyrion’ın Tywin’in oğlu olması mı kusur ?
Eğer öyleyse, katılmıyorum.

ne kadar bir Dornish man olsamda basimizda doran yerine Tywin gibi birini gormek isterdim

Doran, Tywin’den çok çok çok daha iyi bir baba.

En kötü baba sıralamasında Craster’dan sonra bayrağı Tywin Lannister taşıyor. Dizide Charles Dance etkeni var ama çok çok kötü birisi. Elia’ya yapılanlar tek başına yeter.

İyi baba olarak savaslar kazanilmiyor ya da bir tahta sahip olunmuyor

Ama çocukların yaşıyor, seni seviyor ve bir geleceğe sahip oluyorlar ki bu çirkin bir tahttan kat ve kat daha önemli :redface:

[i]i[quote=“Willas, post:34, topic:3091”]

Ama çocukların yaşıyor, seni seviyor ve bir geleceğe sahip oluyorlar ki bu çirkin bir tahttan kat ve kat daha önemli :redface:
[/quote]

<3 <3 haklisin <3 <3 icim sevgiyle doldu .Jaime de pek iyi baba degil[/i]

Lannister’ları Westeros’un en güçlüsü yapan adam. Bu adam gerçek hayatta olsaydı da ondan ders alsaydım, ciddiyim :smiley:

Doran o kadar kötü bir baba değil bence

Hayır. Tywin’in Tyrion’a olan bakış açısı, önem vermemesi, Tyrion’u aşağılaması, oğlu gibi görmemesi, karısının ölümünden sorumlu tutması vs. vs.

katılıyorum adam sonucta intikam için onca sene beklemiş asıl zor olan bu gibi duruyo ani bi öfke patlaması herkesın yapabıleceği bir şey

Ayrıca hastalık ve yaşının getirisi de büyük