Tywin Lannister

Tam benim verebileceğim cevap. :slight_smile:

inan bana bu tür adamlarla gerçektende karşılaştım ve öyle örnek alınacak adam değiller, bir Tywin LANNISTER olmak için bencil,dik kafalı,herkesi ve herşeyi bir anda sırtını dönüp geride bırakmak,kimseye bağlı olmayıp yalnız kalmak gerekir ve hayatında sadece yalakalar,ezik karaktersiz insanlar olur

@Skagos dostum coşturdun be :smiley:

Bu saydığın sıfatlar insanı sadece şahsiyetsiz yapar, iyi komutan ve ya ülkenin en güçlü adamı yapmaz.

aslında bu adam güçlü olmaya zorlandı onca aşağılanmadan sonra lannısterların bir gun yuzu gormesı gerekırdı ama güçlü ler de zaten güçsüzlerin üstüne basarak yükselmiyormu?

Gerekiyor tabi ki ama demek istediğim Tywin Lannister sadece bu sıfatlardan ibaret değil. Çok daha fazlası. Bu kadar basit değil her şey.

orası su götürmez bir gercek zaten her ne kadar acımasız da olsa westeros onun gibi bir yönetici görmemiştir.

Baratheonlar, Starklar, Arrynler olarak bile bu yorumları yapabiliyorsak bu adam gerçekten iyi bir komutandır. Babalık yönünde de hepimiz hem fikiriz yine.

bealish’in çok güzel bi lafı vardı ned’e; Aslanın kuyruğunu çekmek akıllıca mı ? Tywin Lannister Westerostaki en güçlü adam

@Sör Loras Tyrell kullandığın resimde güzel olmuş bu arada

iyi kötü çirkinden bir replikle karşılık veriyim
"ne kadar güçlüyse düşüşü o kadar sert olur"

haha, dostum ben daha çok askeri taktikler konusunda ders almayı kastetmiştim. yoksa tywin’in ne iyi bir baba olduğu ne de iyi bir kişilik olduğu söylenemez, haklısın :smiley:

Doran Ned ve Jon Arryn en iyi babalar … Ama hepsinin basina kotu seyler geliyor

söz güzel ama tywinde öyle bişe olmadı :smiley:

Şu karizmaya bak ya.Adam Tywin Lannister olmak için doğmuş resmen.

@“Arianne”'e bahaneyi vermiş bu konu, imza avatar hemen değişmiş. :slight_smile:

Ama şunun asaletine bak ya.İnsan kendini tutamıyor :smiley:

Yoo ben tutuyorum. :stuck_out_tongue:

Ya neden saçlarını kazıyıp sakallarını kesip sadece favorilerini bırakmamışlar bu adamın anlamadım?

Olsun böyle daha karizma. ;D

bişey olmadı mı?

adamı oğlu öldürdü daha ne olsun