Tywin Lannister

Aynen ve Tyrion cezasını vermiş oldu

onu biliyorum heralde, kestettiğim şey zaten, kendi hataları yada düşmanları tarafından düşmedi demek istemiştim

@uncosonic Tyrion’ın zekasını fark edememesi ve çocuklarını kayırması yaptığı en büyük hatalardan biriydi :o

@Willas richard’ın söylediği söz düşmanları karşısında çabuk düşmesinden bahsdiyo ve bende öyle birşey olmadığını söyledim

Oğlunu düşman etti işte kendine :<

etmedi dediğini kim söyledi :smiley:

çabuk değil sert bir şekilde dedim bu arada rickard richard deıl :slight_smile:

@Willas bana göre Tyrion’a yaptığı çok büyük hataydı ama Jaime’nin kol durumundan sonra pişman olduğunu düşünüyorum

:S
Bu adamın dizide bu kadar sevecen ve iyi niyetli gösterilmesi bir hata. Öyle değil çünkü.

@Jojen Reed o kadar da değil yahu tip olarak cuk oturmuş bence

Povu olmadan bilemeyiz ne yaptığını, neye göre yaptığını. Jaime gibi olabilir olay.
Jaime povundan sonra bazıları sempati besledi Jaimeye.
Pov lazım o yüzden.

Olamadı… Gitti dağ gibi adam.

Katılıyorum.
Özellikle Arya ile olan muhabbetleri çok yersizdi.
Yemek yediriyor bir de kıza :open_mouth:
Yok artık.

@Vamos Bien; Tipine bir şey demedim, karakter olarak çok yumuşatmışlar sadece.

@Arianne; O yemeği de Arya’dan şüphelendiği için yediriyordu, içine zehir falan koymadığına emin olmak için.
Ama evet, diğer muhabbetleri çok yersiz. Bu gidişle izleyiciler, malum sahnede Tyrion’a çok sinirlenecekler :open_mouth:

ama samimi olarak soyluyorum gercekten lannister oldugumdan degil, bu adam serideki en karizma adam degilmi ya

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

@uncosonic
Bence haklısın. Adam karizma duruyor.

Westeros’un mafya babası.
’‘Para bende, güç bende, istediğimi yaptırırım, yapmazsan ya sıkarım topuğuna ya da adamlarıma tecavüz ettirim’’ bu adamın politikası.

Adamın tek övülecek yanı, düşmanlarına saldığı korkutucu nam. Ki böyle büyük ve zengin bir hanedanın başındaysan da asıl egonun bu kadar yüksek olmaması anormal olurdu zaten…
Zeki falan da değil. En azından ben görmedim öyle dünya harikası bir planını. Siz gördünüz mü?

Her neyse.

Burn in the hell Tywin.
İnşallah o ölürken bıraktığımız vaziyetinde geçirirsin cehennemdeki binlerce yılını.

Kapitalist adamlar olurya günümüzde, bakarsın şeker gibi veya karizmatik,
ama gerçekte ne canlar ne ocaklar yıkmıştır, o hesap…

foruma yazdım herşeyi kılıçların fırtınası yok Allah belanı vermesin :smiley:

ölmesinden çom öldükten sonra etrafa saldığı kokuyla beraber tiksinilmesinden hoşlandım :slight_smile:

Tywin benim için bir fiyaskoydu.