Tywin Lannister

bir stark olarak ben bile katılıyorum.ama çok pis işlerde imzası var o ayrı

Aynen altın hikayesinin doğru olmadığına değindi ya Tyrion orada epey gülmüştüm. :slight_smile:

iç organlarını boşaltmalarına rağmen nasıl o kadar pis kokabilir bir insan :slight_smile: septten uzun bir süre kokusu da çıkmamıştı :slight_smile:

Ağır başlı adamdır severim böyle adamları, zeki, hazır cevaplı asık surat hepsi bu adamda var

Hernekadar Lannisterlerden nefret etsemde Tywin’e kanim isindi.

CEO kaç bölümdür 9.bölüm için mektup yazmaya devam ediyor. O sırada çocuklarına ayar vermeyi de hiç ihmal etmiyor :smiley: Muhabbetler çok zevkli. Seviyorum o sahneleri.

Çok afedersiniz ama t***klı insan derler ya, hah işte Tywin komple t***ktan oluşuyor :stuck_out_tongue: (tarak yazıyor orda hemen yanlış anlıyonuz :frowning: )

ben şu sıcak mühür kalıbını döküşüne hastayım yaa.

Tyrion ile konuşurken;

Freylere

Cersei ile konuşurken;

Bolton’a

yazıyordu bence :slight_smile:

Bence Bolton’la daha yazışmaya başlamadı.

Aslında doğru :slight_smile:

[spoiler]Jaime daha yeni Bolton’un eline geçiyor bu bölüm :slight_smile:

O zaman pazarlık yapıyordur freylerle. Evlilik anlaşmaları felan …[/spoiler]

@“Arstan” Aynen dediğin gibi düşünüyorum. İkna etmesi kolay oldu mu acaba? :confused:

İkna olması kolay da pazarlık ederek daha fazlasını almaya çalışıyordur Walder :slight_smile:

Doğru bakış açısı seninkisi heralde :slight_smile:

Şimdi…

Bu amca tuvalatte ölüyor… Ama ben tuvalate çıkmadığım için ben asla bu amcanın durumuna düşmezdim… Yazık… Herkes benim kadar şanslı olamıyor.

Niye? Kabız mısın sen kardeş?

Zekası hayran olunası bir derecede.Robb’dan dolayı sevmiyorum ama …

Her buyuk adamin bir kac hatasi olur ama tywin önce kings landigi yagmaliyorsun sonra onu kurtarip sehir kurtaricisi oluyorsun savasmi istiyon?KAMON!

beyler . tywin , walder frey 'in dayısımış .ben mi yeni ayıldım yoksa herkes biliomuydu bunu :S

@ulaslaslas geçit lordu olan walder frey değil o
geçit lordu walder frey ile uzaktan bir akrabalığı oluyor ama