Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?


#149

Jon’cu Üye Kendisi Yüzünden Jon’a laf atamıyoruz (salda dalalım herife)


#150

Starkcı diyebileceğim ama Martell fanı olduğu iddia edilen aslında has bir Baratheonist üye


#151

Efendim karanlık veya aydınlık karakter nasıl belirlenir; bu okuyucunun bakış acısına göre değişir. Jon’un kötü tarafını görmedik demişler aslında gördük yemin ettiği kardeşlikten yemini bozarak gitmeye kalkıştı bu size göre doğru olabilir mecburcu veya kardeşi yüzünden gitti gibi ama olan durum bu yemin ettiği yere ihanet etti sonuç ne olursa olsun yine bu ihanetini değiştirmez. Euron’ a gelince bu hicbir iyi tarafını görmedik demişler. Demir adamların yetiştiği bölge zaten rezalet ne kaynak var ne birşey bu adamlar yağmalamak zorunda; ya yağmalayacaklar ya da ölecekler tecavüz olayını karıştırmayalım tecavüz her orduda olan birşey. Euron’un kardeşine tecavüz vs kötü tarafı ama bu adamın iyi tarafida var adam eski usulü getirmek istiyor kitapta birçok kez Euron’un eski usule nasıl bağlı olduğundan bahsediyor o da halkı için eski usulü getirerek halkı adına iyi birşey yapıyor. Tabi bunu yaparken kötü taraflarda olabiliyor. zaten iyilikler böyle değil midir herşeyi iyi düşünüp yaparak iyi sonuçlar doğurtamazsın buna en iyi örnek danydir. Kız o kadar iyi şey yaptı ve şimdi bunun sonuçlarını hepimiz biliyoruz. Ramsey’e gelince lütfen bu çocuk Jon gibi büyümedi adam en pis herifin yanında büyüdü ve böyle bir yetişme tarzından sonra şarkılar söyleyerek ormanda çiçek toplamasını bekleyemezsiniz dedigim gibi iyi kötü göreceli kavram bana göre euron çok gri bir karakter ama size göre olmayabilir.
@Ulu_Kurt starwolf gibi kimliği belirsiz üye nicki stark fanı gibi ama avatarında stanis var gerçekten hangi haneyi desteklediğini çözemediğim üye


#152

Euron’cu üye

@Ulu_Kurt hocam sen benim Arryn Fanı Olduğumu Bilmiyor musun?


#153

Euroncu olmadıgım halde birileri hakkında doğru çıkarım yapamayan üye


#154

Burdan çıkarmış @StarWolf kısacası sana Greyjoycu diyelim. Ok?


#155

Unutkan Üye Bana Eurom Ve Vic’i sevdiğini Söylemişti


#156

@StarWolf ve @TheWitcherer euroncu çok genel bir anlam oluyor starwolf a euron ve victarion u sevdiğini söyledim ama bu euroncu oldum demek değil sadece seviyorum benim en çok sevdiğim 3 karakter var Euron, Victarion, stanis bunları birbirinden ayıramıyorum ama en çok sevdiğim 3 kişiden 2 si Greyjoy olunca o haneyi destekliyor gibiyim. ben hane sevmen karakter severim ama greyjoy ve baretheon çok iyi hane değil mi şimdi :slightly_smiling_face:
@StarWolf hafızası kuvvetli üye


#157

Neci olduğu büyük tartışmalar yaratan üye


#158

Bir an “İchigo? İs that you?” oldum, anladım hocam :).


#159

Martellci mi yoksa Lannistercı mı olduğunu anlamadığım üye .


#160

En sevdigim starkı nicki yapan üye


#161

Benim de 2. en sevdiğim Stark’ı nicki yapan üyeyi tebrik eden üye.


#162

2.En sevdiği Stark’ı Robb Stark olan üye .


#163

Profil fotosunu sevdiğim üye


#164

ichigolukla alakalı değil bu, düzgün düşünmekle alakalı.
Murat bey hakkında ciddi düşünüyorum.


#165

Yok ben geyiğine söyledim onu :). Ciddi düşünmeye ise yapacak bir şey yok. Algı meselesi. Bende seni ciddiye almıyorum mesela, geleni geçeni gömdüğün için :). Ki normalde çok alıngan bir insanımdır. Küçücük bir şey söylüyoruz onla bile gömüyorsun yani :). Seninde beni ciddiye almaman zamanında LOTR gömmemden dolayıdır diye düşünüyorum, o zamana kadar değilde, o zamandan sonra soğuk davranmaya başladın çünkü :).


#166

Benim Gibi Arryn’ci üye (önceki iki kişi konuyla alakalı değildi)


#167

resmen bir kral resmen forumun gizli bekçisi resmen adam gibi adam seni seviyorum kardeşim


#168

İlk ban yetmediyse ikinci banı yiyecek kardeşimiz.
Afiyet olsun hocam seni seviyoruz