Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Forumu trolleyen ve bir zamanlar peruklu halde Taksimde “Ay em Dı king” diye bağıran üye. Seni seviyoruz Mahmut Melis

Cosplay ve/veya tiyatro zamanlarında

Hocam senin Cambrige’den, Oxford’dan arkadaşların biliyor olabilir. Ama istatistiklere göre CK2 oynayanların sadece %0,9’u Türk. Pek bilinen bir oyun değil. Ama öyle olsa bile amaç övgüydü ve övgüde mecazilik olur

Demek istediğim üye.

Hocam senin Cambrige’den, Oxford’dan arkadaşların biliyor olabilir. Ama istatistiklere göre CK2 oynayanların sadece %0,9’u Türk. Pek bilinen bir oyun değil. Ama öyle olsa bile amaç övgüydü ve övgüde mecazilik olur

Demek isteyen üye.

Boş yaptığını söylemek istediğim üye.

Edit: @Fatboy ichigocuum mavi peruğuyla sokakta yürümeyi sever bunun en büyük kanıtı sayın Firdevs Yöreoğlu @svurgun ve Külizi Tahtının Sahibi @argos burdan aynı zamanda @ümmügülsüme selam göndermek istiyorum kendisini tanıyamadım ama forumda kendisinin bir konusu var benim bile bir konum yokken onun var. Seni saygıyla yad ediyoruz Ümmügülsüm !

Yalnız, mavi perukla sadece okul içinde dolaşmış olmam lazımdı. Ya salladılar ya da mavi yazmışım. Sarı perukla dolaştım. Keşke mavisi ile fotom olsaydı.
Box box gibiymişim. Öyle diyolla

Banlanmış. Şehid namıran demek istiyorum ben.

Bizim banlanmamiza da az var dedigim uye

Her troll elbet bi gün banılıcaktır demek istediğim üye.

Aman! Ağzını hayra aç (devamını getiremiyorum) demek istediğim üye. Sınırı aşmadıkları sürece, bence troller her foruma renk katan üyelerdir.

Çok seviyorum. Şu forumda harbi sevdiğim tek insan. İyi ki varsın <3

Bi troll olarak ben bu gerçeği kabullendim starkgaryenciğim demek istediğim üye

@svurgun 'u unutan üye

Profil fotoğrafı ve ve mahlası bana 2008’leri andıran üye

Yeni yeni gördüğüm, Arya hayranlığı ile gönlümü fetheden üye :d (ayrıca isim ve prof resmi ayrı tarz :smiley: )

Profiline ve bloğuna bakınca hakkında daha fazla şey öğrenmek istediğim kişi

Kadın haklarının durumunu ve daha pek çok kötü şeyi görüp kendini eşitlikçi ve ölümsüz bir dünya kurmaya adamış Night King’i desteklemeye başlayan üye.

Yeni avatarına bakınca bana başka bir fantastik eserdeki bir karakteri canlandıran üye

Kendisi gibi Greyjoycu olan Turg Utuç’un yayınına katılan üye.

Övgülerin için eyvallah üstadım, şöyle bir durum var ki bahsettiğin dünyaya kendimi adamış olmam ve Night King destekçisi olmam büyük bir ironi değil mi?
Bak bundan ayrı bir yazı çıkar.

@TheWitcherer 'a gelince sevdiğimiz bir kardeşimizdir. İyi yapar, hoş yapar.