Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

ASOIAF’a hakimiyetiyle ağızımı açık bırakan üye.

Profil fotoğrafını değiştirdiğine üzüldüğüm üye

Niye? diye sormak istediğim üye. Geçen sene YouTube’da şu fotoğrafı kullanıyordum hoşuma gidiyordu mesela. images
Ama insan bir süre sonra sıkılıyor aynı resimden =D aslında başta Baelish’i koymayı planlıyordum, adam gibi resim bulamadım bende Aegon Targaryen yazdım ve önüme çıkan ilk fotoğrafı koydum. Şuan Tywin Lannister yapma planları yapıyorum ama bakıcaz. Robb Stark da olabilir.

Benim gibi hızlı foto değiştirmeye başlamış üye ben değiştiremiyorum bari siz değiştirin :frowning:

Neden müdavim olamıyor merak ettiğim üye.

Kanımın ısındığı ve @houseofnightking in aksine yeni fotoğrafını beğendiğim üye. Ama Tabi Tywin Baba varsa onu koyman daha iyi olur

Fırsatçı üye. (beni överse like alacağını biliyor)

Tespitleriyle herkesi şaşırtan ve bu tespiti yapmasına rağmen like atan üye

Büyük bir Dorne hayranı olduğumu cevap olarak belirteyim efendim. Zira yeni profil fotoğrafına bir lafım yok ama eskisiyle karşılaştırdığımızda eskisini tercih ederim.

@yenibirarrynci’ye gelince kendisiyle konuşmadık ama Tatlı Robin’e selamlar!

Ne alaka? dediğim üye

Diyen Üye

20202020020

Ne, ne alaka dedediğim üye?

Beni atlayan üye

202020

avatarınla nickin bir garip de o yüzden dedim
@StarWolf galiba kurt arşivi bittiği için fotoğraf koyamayan üye

Yok resim değiştirmesi çalışmıyor

Vietnamlı Olmayan Üye (şimdi ne alaka diyeceksiniz bir şey bulamadım arkadaş heralde vietnamlı değildir)

Onu atladığım için özür dilediğim, resim değiştirmesinin çalışmamasını nasıl olduğunu merak ettiğim üye. Cenabet misin sen?

Nicki nedeniyle Ötekilerden Gece Kralına taptığını düşündüğüm üye

Ulu çevirmenimiz. Vikideki katkıları yadsınamayacak derecede fazladır. Hala buralarda görmek şaşırttı.

Mekan bizim sayın mod :slight_smile: demek istediğim üye

Seriye fazlasıyla hakim, sevdiğim üye.