Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

İmparator olan adam üye ama Külizini bağlamaz

Not: argos küçük harfle yazılır

Nicki küçük harfle yazılan üye.

Sürekli Profil Fotosunu değiştiren üye

Diyene bak :). demek istediğim üye.

Game of Thrones 2. Sezon posterindeki resmi profil fotoğrafı yapan üye

Birkaç sene sonra nickini geyiğine eskibirarrynci diye değiştirmesin tavsiye ettiğim üye.

Nickini değiştirmesini tavsiye ettiğim üye okunulabilir bir nick yap

Nick nasıl değiştiriliyor daha ben onu bilmiyorum

Forumda nick değiştirilemediğini üstteki 2 arkadaş gibi bilmeyen üye.

Öğretseniz bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp

Dizici üye.

Buradan beni gömen her yorumu beğenen @creas’a da selam olsun.

Hala nick’in nasıl değiştiğini anlatmayan üye

Benim ordaki demek istediğimi anlamayan üye (nick değiştirilemiyor, demişim ben orda).

Bana olayı anlatan üye. Sağolasın

Arrynci üye.

Sana karşı bir husumetim yok önemsediğim veya takip ettiğim biri de değilsin. Sevdiğim arkadaşlarımın
cevaplarını beğeniyorum. @TheWitcherer

Sırf bir üyeyi seviyorsun diye tüm gönderilerini beğenmek, saçma geliyor bana. Yani bir gönderiyi gönderen kişi için değil, gönderi de başarılı bulduğun bir nokta için veya seninle ilgili hoşuna giden bir söylem için beğenirsin.

Hakkında hiçbir şey düşünmediğim üye.

Nicki TheWitcherer olan üye.

Üyeleri sevme sebebim verdiği cevaplar olduğu için benden yana sorun yok. Lannister seven ve hafif trol olan herkesin yorumunu beğeniyorum.

Yazısını girmesi neden bu kadar uzun sürdü diye merak ettiğim üye. (yalnız bende Lannister seviyorum :/)

Ekran klavyesi kullandığımı özel mesajla açıkladığım üye. (senin cevaplarını da beğendiğim olmuş, özellikle jaime konusunda)

Ekran klavyesi kullandığını unuttuğum üye. Olay beğenmek beğenmemek değilde, fatboy’un StarWolf ve bana ergen diye laf attığı gönderiyi beğenmene takıldım sanırım ben :). Alaycılıktır bu. Hoş değil.