Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Özür diledik ya hala bana küskünmüsün diye sormak istediğim üye.

Yok canım küskün değilim ya hala, anlamadın demek istediğimi :).

Sohbet konusunda Johnny sins videosu vardı onu kastediyorsun sanırım. @Fatboy orada ergen kardeşlerimize atıfta bulunmuş birazdan makara yapmış, ben bir alay göremedim :smiley: Tabi aranızda başka bir muhabbet vardıysa bilemem. Cinsel ihtiyaçların en yoğun yaşandığı dönem ergenliktir. Johnny Sins in tanınma zamanı da bu dönemde olur zaten. Emin olun bunlar sizi abaza yapmaz :smiley: gayet normal şeyler, çok takılmamak lazım.

Lanci üye

202020202020200202

Avatarında Fatboy yazdığını yeni anladığım üye. Ondan önce Japonca gibi gelmişti.

Mahlasının hikayesini merak ettiğim ve profil fotoğrafına bakınca Bolton Piçi’nin hafiften Frodo’nun arkadaşı Sam’e benzediğini farkederek şaşırmama sebep olan üye

R+L=J’den sonraki en acı gerçeği açıklayacağım üye. Avatarımla ilgili gerçeği Yani

Summary

resim

Nickimi forumda bir yerlerde yazmıştım. Şerloklar göreve.

R+L=J teorisine ek olarak F+S=R teorisini gecenin bu saatinde saçma bir şekilde düşünmeme neden olan meme, bu durumda Sam, Ned Stark rolü oynuyor.

Neyse…

Mahlasın hikayesini gerçekten merak ettim ama üşengeçliğim merakımdan daha büyük olduğu için araştıramayacağım.

Aşırı süper, 10 numara 5 yıldız üye

Ayna niteliğinde, aynı şeyleri kendisine demek istediğim üye

Şizofren olduğunu düşündüğüm üye

Sizinle Bakırköy’de karşılaşmış mıydık ? diye sormak istediğim üye.

Bilmiyorum, arkadaşa sormam gerek

Anlıyorum…
Kendisine selamı söyle.

Zeki bir üyeye benziyor ayrıca dayıma da çok benzetiyorum.

Nicki bana mitolojik kahramanları hatırlatan üye

Neci olduğunu bilmediğin üye (nicki Ulu kurt profil fotosu stannis necisin hocam sen?)

Bir baratheon hayranı ve aynı zaman da kurtları seven biriyim (hayvan olarak). Nicki uzun zaman önce yazdım bu artık manşet olmasın. Forum magazinde hikayelerim konuşulsun demek istediğim üye

“Hikaye yazdığın mı var?! Ne zamandır bekliyoruz yeni bölüm yok.” demek istediğim üye.

Dostum ne oldu senin Robert’ın piçleri.
Ben en son geçen yaz okudum. Robert’ın piçleri Taç topraklarında teşkilatlanıyorlardı. Sonra takip edemedim.