Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Devam ediyor, hafta sonu yeni bölüm gelecek demek istediğim nicki şişman çocuk anlamına gelen forum ahalisinden biri

Hikaye mi yazıyorsun? diye sormak istediğim üye. Bu hikayeler nerede? Hemen okumak istiyorum.

Robert’ın Piçleri demek istediğim üye

Güzel hikayeydi devamını yazmasını beklediğim üye.

Şahsımı hala tanımaması beni üzen üye
:face_with_raised_eyebrow:

Madem konusu geçti reklamını yapalım yeni üyeler için. Forumda cevherler var kıymeti bilinmiyor. @houseofnightking
Doğunun Muhafızı adlı hikayeyi okudum. Yazarın ismini unuttum kusura bakmasın, çok güzel bir hikayeydi. Jon Arryn’in büyük oğlunun ölmediği ve Stannis Baratheonun vesayetinde yaşadığı alternatif tarih. Tavsiye ediyorum.
Ve ulu kurt’un yazdığı Robertin piçleri. Bütün Robert’in piçleri toplanıp büyük abilerini Tahta çıkarmak için komplo kuruyorlar.

Bu güzel ve alternatif bilgiler için teşekkür ederim. Değer bilen bir insansınız. X’e verdiğimiz bütün değerler size verilmeli aslında.

Doğu Muhafızı besttir :v:t6:

Wattpade baktım geçen, gözlerimi kanattı. Hikayeleri ile alakası yok amma, watpadi hatırlattı ortak ilgi alanları üzerinden.

Wattpad imla kurallarına karşı açılmış bir savaş alanıdır demek istediğim üye.

Wattpad insanlığın zekasına ve entellektüel birikimine açılmış bir savaştır diye düzeltmek istediğim üye

Icgo senelerden beri bu forumda olan forumun demisbasi bir abimizdir. Kimler geldi kimler gecti ama Icgo kaldi.

Mizah ve film zevki leştir, ama buradaki çoğu insanınkinden kat kat iyidir.

hocam film zevkimi hiçbir zaman söylemedim ki buralarda. Hele hele film kültürüm de pek yoktur

Güzel bir nick avatar kombosuna sahip üye.

Aynı şeyi kendisi için diyemeyeceğim üye.

Söylediğini doğru bulduğum üye

Hosgelmissin ban yemezsin insallah dedigim uye

Fav üye, çok severim.

Gececi ve gececi üye

Alıngan olabilir belki biraz :slight_smile: