Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Kim, ben mi?

Ne alınganlığımı gördünüz dostum?

Bu arada ikimiz tek kalmışız.

Gördüğüm en görmek istemediğim isme sahip olmamak zorunda olmayan üye.

Nedendir bu görmek istememe?

Profil resmiyle Kemal Sunal’ı hatırlatan üye

Öyle birley dememiş olduğumu reddedemeyeceğimi düşünebildiğim üye
@Ulu_Kurt Bursada yaşamadığına dair bir kanıtın bulunmaması gerekmediği halde kanıtların olmaması gibi bir durum olmadığından Bursalı olmaması için sebep olmayacak şeyin olmadığı üye

Kelime kasan üye.

20 kelime sınırının aşılamaması olasılığının olmaması gibi bir durum olmadığından, kelime sınırını aşmamak için bir şey yapmamak gibi bir şey yapmamak istemediğimden, şu an yazamamadığım gibi bir durumun olmamasının olması gibi bir durum olmadığından bunu yapıyorum.

Xeşke birazcık susabilmek bilsen demek istediğim üye. Sus artık mamish sussss :@@@

Kendine gel aptal sen Bihter Ziyagilsin demesini istediğim üye. O bir Quuen, Harley Quuen de olur

Hayat ve çeviriler nasıl gidiyor eski dostum diye sormak istediğim üye.

Çeviri işleri şu aralar dersler nedeniyle zorda demek istediğim forumun eskisi bestlerimden biri olan üye

Forumdaki Stannis cephesinin son neferlerinden sanırım ama pek aktif değil. Danyciler, Jaimeciler hatta Sansacılar cirit atarken Stannis cephesi çok zayıf kaldı. Reyiz Asoiaf evreninde olduğu kadar yalnız forumda.

Şu aralar forumda fazla aktif üye. İlginç teorileri var

Bekletme bizi çıkar şu hikayeyi dediğim üye

Sonunda profil fotoğrafını değiştirmiş olan üye, ne oldu Tardis’in kolu tamir edildi mi?

Adaşım. Yalnız Güzelömer garip bir rumuz.

Sonunda ismini öğrendiğim üye :stuck_out_tongue: Ömer ha? Tamamdır, takma ismin çok zor ve aklımda kalmıyor, bir şekilde hitap etmem gerek sana. :smiley:

İsmimi öğrenmesi için illa buradan görmesi gerekli olmayan üye. Öncesinde sorabilirdi tanışmış olurduk :smiley:

kaç profil fotosu değiştirirse değiştirsin aklımda hala o örümcek gibi bişey olan fotosuyla kalmış üye :smile: sonrakiler garip geliyor.