Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Her forumun vazgeçilmezi, bu forumda da daha önce açılmış olmasına karşın fazla mesajdan ötürü kapatılmış olan konu tekrar karşınızda. Konsept basit, üstteki yorum yapan üye hakkındaki düşüncelerinizi ifade edeceksiniz. Ama öncesinde birkaç kural koymak istiyorum.

1. Ard arda yorum yapmayın. Durum böyle olunca konu karşılıklı muhabbet konusuna evrilebiliyor. Dolayısıyla yaptığınız yorumdan sonra en az iki mesaj yazılmış olmalı tekrar yorum yazabilmeniz için.

2. Eğer 1 gün geçmesine rağmen üstteki şart karşılanmamışsa mesajınızdan sonra sadece 1 yorum yazılmış olmasına rağmen tekrar mesaj atabilirsiniz.

3. Bu bir kural değil. Ama yazarken basite kaçmak yerime biraz daha genel izlenimlerinizi yazmaya gayret ederseniz konu amacına daha rahat ulaşır. Avatarını beğendiğim üye isminde b olan üye gibi şeyler yerine.

Her neyse sanırım ilk kurban ben oluyorum :grin:

1 Beğeni

Sevdiğim, saydığım ve arada linç etmeyi sevdiğim üye. :slight_smile:

Tartışırken “önce eski 7373737 tane konumu oku” demese daha iyi olur dediğim üye

2 Beğeni

“Söylenen her şeye muhalefet olmalıyım” diyerek yorum yapan üye.

@Lordofthe7kingdoms DEĞİLİM. Anime ile en ufak bir alakam yok, yeni açılacak olan sakura devlet hastanesi ile ne kadar alakam varsa o kadar var. Sakura kiraz çiçeği demek bu sebeple aldım bu kullancı adını.

1 Beğeni

Animeci olduğunu düşündüğüm üye

Geçenlerde son anda yetişen Arryn süvarileri gibi olmuş üye. Biraz ciddi ve geyiğe pek gelmeyen bir havası var gibi.

Hane seçimimin yanlış olduğunu düşünen üye. :smile:

En sevdiğim 3. sırada Tyrion sevdiğim için midir nedir sempati duyduğum, daha fazla konu tartışmak isteyeceğim üye.

1 Beğeni

Forumun en ölü zamanlarında bile çeviriler yapmaktan, kuramlar yazmaktan vazgeçmeyip bir Melisandre edasıyla forumu yeniden canlandıran sevilesi, sayılası üyemiz.

2 Beğeni

Bir görünüp bir kaybolan üye. Ama geldiği zamanlardan edindiğim izlenime bakılacak olursa oldukça tutarlı ve mantıklı yazan birisi. Daha fazla aktif olmasını isterim.

Ayrıca bugünkü tavsiyemi yerine getirse iyi olur :grin:

1 Beğeni

Sevdiğim, forumda aktif bir üye ,ve aynı zamanda küçük birliğimizin kurucusu.

1 Beğeni

Bu konudan 3 tane vardı üçü de kapanmıştı, umarım bu sefer de rip olmayız dostlarım…

Tanımıyorum ne yazık ki yorum yapamayacağım. Tüm Türkiye’den özür dilerim.

Serüvenlerini okuyarak büyüdüğüm zirve şahsiyet

İsmi ile pp sinin uyumuna bayıldığım üye

Pek tanımasamda Baelish Hanesinden olması, zihnimde ihtirasli ve kurnaz biri olduğunu izlenimi sağlıyor.
Dilerim kuzenine en az oranında benziyordur.
Önceki hane arması daha karizmatik değil miydi :+1:
Ben yazıncaya kadar yeni yazanlar olmuş
Dayne hanesi her daim saygı duyulmak zorunda.
Var ol

1 Beğeni

Valla hic bir sey dusunmuyorum ne yalan soyleyeyim.iyi biridir herhal.

(Evet sirf yorum yapmak icin birsey yazinca boyle oluyor.sıvıyorsun.gerci arkadasi tanimiyorum (aktif gormuyorum) ama yinede kendimi gomeyin.oz elestiriyi cok seviyorum.elimde degil.)

1 Beğeni

Sırf Sandor Clegane ci olduğu için sevdiğim üye

1 Beğeni

usteki uye adamdir.adamin hammadesidir.

not : laa ömer @Symmachus hakkımda bir seyler yazacaksin diye heyecanlanmistim.icimden göm beni omer,itin bir tarafina sokkk.vurrr…tekmele diyordum.sonra durdun.niye laa ?

Arada Robert a hak verdiği yorumları gördüm galiba çok emin değilim ama yamuğu olmayan delikanlı bir arkadaşa benziyo

1 Beğeni

eyvallah kardesim.Robert’e hicbir zaman hak vermedim hatta yerin dibine soktum.o da kesmedi sortumu siyiririp mezar tasina sic…ama sen adamsin.degilsin bile kadinin / kizin/ bayanin dibisin.(cinsiyetini bilmiyiyorum.af buyur!)

1 Beğeni