Üstteki Üye Hakkında

Evet arkadaşlar üstteki üye hakkında ilk görüşlerimizi,düşüncelerimiz paylaşalım.Benim üstümde kimse olmadığı için ben başlayamıyorum,iyi forumlar.

Oyun tekrar aktif ama bu kez belirli şartlar koymak zorundayız.(Sinister)

1- Üyeler hakkında hakaret içeren yorum atmayın. Yaratıcı yorumlar çıkarın kişiler hakkında(üye Stark grubuna girmişse o bir Stark sever gibi yorumlar yapmayın), cümle kurun, aklınıza gelen ilk şeyi düşünmeden yazmayın. Sakin olun. Başkalarına da yorum yapma hakkı tanıyın, sıranızı bekleyin.

2- Mesaj sayısını arttırmaya çalışmayın ve diğer konuları gölgede bırakacak şekle getirmeyelim oyunu. Off-topic de olsa yazım kuralları ve üsluba dikkat edelim.

3- Saydıklarım oyunun uzun ömürlü olması içindi, yanlış anlaşılmasın. Bazı kişiler Off topic de olsa iyi yorumlar çıkarıyor.

Üstteki üye foruma yeni kayıt olduğu için pek bir bilgim yok hakkında :slight_smile:

üstteki sanırım yarışmada 1.mi 2. mi ne gelmişti artistliğin kime la :smiley:

Tanımanız gerekmiyor,sadece onun hakkında ne düşündüğünüzü söyleyeceksiniz.Örneğin ; Foruma yeni geldi ama hemen kaynaştı vs vs.

üstteki üye iyi bir dost bence

Üstteki üye ile iyi online oyun oynanır :smiley:

Targaryen manyağı :slight_smile:

üstteki üye rep mücadelesi veren hırslı 1. ben olacağım kompleksi olan bi çocuk

Beni kendinle karıştırma dostum,tek amacım foruma yararlı olmak :slight_smile:

biliyorum onu

Daha yeni bir üye ilerde tanıyacagız :smiley:

Aktif bir üye gördüğüm kadarıyla

Saygıdeğer

Baratheoncu.

Tüm kitapları okumuş olabilir

Genç ve içindeki ejderhayı dışarı vurmaya hazır, kişilik sahibi biri.

Hemşerim :smiley: aktif üye

Stannis fanatiği :slight_smile:

Yanlış yolda,yanlış hane,yanlış karakter fanatigi 3 yanlışla hayatındaki olmayan doğruları götürüyor :smiley:

Küstah bir geyik :open_mouth: