Üye Engelleme var mı ?

Bazı rahatsız olduğum üyeler var engellemek istiyorum
ne kadar konuşmak istemesemde özelden yada burdan bana yazıp duruyorlar ne yapabilirim
benden rahatsız olanda beni engellesin mesele değil

Meta kısmına taşınmalı bu konu, ve evet engellemenin olması lazım.
Neyse ki hayatım boyunca yukarıda bulunan arkadaşa 1 defa özel mesaj attım da, çok sık atmadığım için ben değilimdir.

Ben miyim yoksa o? Söyle kız. :smiley: Gerçi bir ya da iki kere yazışmışızdır en fazla özelden hihiihihh

iki kişi var ikiside kendini tahmin ediyordur
sen değilsin sen olsan önce derim böyle böyle diye atışsakta seviyeli tartışıyoruz zıtlıklarımız olsa da
benim sorunum saygısızlık küfür ve uslupla

Küfür edenleri anında yöneticiye haber et, gerekeni yaparlar canım.

Küfür eden yok işte, sadece cevap veremediği için sinir oldukları var.

Küfür yok ise sorun da yok. :smiley: Sevmediklerini engellesin, tamamdır. Eski forum düzende kara liste vardı galiba demi?

Evet, hala var fakat kendisi ayarları kurcalamak yerine, bürisi bana yazıyor hurrr diye forumda başlık açmayı tercih etmiş olmalı.

O birisi sensin sanırım, bu kadar şey yaptığına göre :slight_smile: Ben geçenlerde baktım göremedim yalnız.

Vallahi kimin feykisin diye yazdım, olay bundan ibaret. Kendi kendisi ile çelişen, ve ağır saçmalayan bir birey olması, sürekli formata karşı başlıklar ve yorumlarda bulunması, ki mesela bazı başlıklarını haklı olduğumdan raporladım, ki gereği de yapıldı zaten. Bazı durumlarda sakin kalamaması, ve her durumda agresifleşmesi kendi sorunu. Bak seninle de anlaşamıyorum fikir bazında, fakat seviyeyi tutabiliyoruz. Bunda bir sorun yok.
Pek ala profil ayarları, bildirim bölümünden kullanıcı susturulabiliniyor.

Benden bahsettin sanırım. Açıkcası sadece bir kere özelden mesaj attım o da geneldeki saldırgan yorumuna cevaben. Genelden sadece senin seri hakkında argümanlarına cevap veriyorum, yani rahatsız edici olmaktansa, senin bana kin beslemenden dolayı gelen bir duygu mu? Yani sonsuza kadar kavga etmemize gerek yok diye düşünüyorum. Arkadaşca konuşabiliriz de. Aksini düşünüyorsan eyvallah.

Kendisi öyle, cevap verdin, argümanlarını saçma buldun ve açıkladın, üstüne üstlük üslubuna laf attınsa, evrendeki en iğrenç varlık oluyorsun. Seni takmadığını söylüyor sonra, çünkü, bizi çürütebilecek veya kendi kanıtlarını sağlamlaştıracak şeyler bulamıyor.

küfür dediğim geçenki resim atan biliyorsun gördün illa yazmak söylemek lazım değil o resimde küfürdü
sevmediklerim değil engeleyeceklerim onlarla daha iyi daha orta yollu tartışılır, tartışma adabını bilmeyenler
beni sevmeyen yada sevmedikleri üyeyi engellemek isteyen buyursuın ama ben sevmiyorum diye kimseyi engellemem

Ya lütfen forum amacından saptırmayın burası bir forum kişisel olarak sevmediğiniz insanlar varsa ichigo’nun dediği gibi susturun gitsin. Forum sizin sevmediğiniz insanları konuşmanız için mi açıldı pek zannetmiyorum.
iyi tartışmalar.

forumun amacı seneler önce saptı ama şimdilerde fena bir yer değil ya