Üye Fotoğrafları (Genel)

@“Emilio Toland” Oha bildiğin Slytherin beresi o, bayıldım!

bünye farkı yaa… bazı insanlar ne yaparsa yapsın zayıf ya da kilolu görünüyo… gerçi bi ara spora başlamıştım, o zamanlar az da olsa bi kaç kilo almıştım, ama bırakınca hemen sönüyo… :frowning: zayıfa da kiloluya da spor şart aga… :slight_smile:

Bağyan üyelere gelen beğeni sayısı: 353535353
Bağyan olmayan üyelere gelen beğeni sayısı: 3-5

Bende ne kadar spor yapsam da o az kalan göbek bir erimiyor :smiley: Bizimde adonisimiz neden olmuyor :smiley:

asdfghgfds… bende var adonis, ama zayıflıktan… :)))) ama spora gittiğim dönemde o adonis ciddi anlamda belli oluyodu… yağ oranıyla alakalı bi durum o…

@Myles Kennedy :smiley: Bu kadar muhabbetin üstüne bir de foto ben atıyım :smiley: Saçı sakalı tatilde iyice saldım

@“Mimar Brandon Stark” ooo bak sen tam ayarındasın… ne zayıf görünüyosun ne de kilolu… p.s: sakalı sakın kesme… bak ben yaptım o eşekliği sen yapma… :)))

Eyvallah saolasın :slight_smile: Sorun zaten göbekte İstanbula gelince yemeği tatlıyı önüme dayıyolar hayır diyemiyorum tabi :smiley: O sakal kesme hatasını hepimiz yapıyoruz. Artık akıllandım en azından makine ile kısalttırıyorum :slight_smile:

İŞTE BALIKÇI BERESİYLE GERÇEK TRABZONLU DAVUT!!!

An itibari ile İstiklalde ^^,
@“Mîr-zâ”

An itibari ile fotoğraf gözükmüyor.

An itibariyle düzeldi mi :d

Bizimde tipimiz bu idare ediyoruz işte

Düzeldi.

vay canına.bu başlık sahipsiz bırakılmış :confused:

Konuyu hortlatalım :smiley:

Nick Cave, Aviendha, Jesus, Aoshi Shinomori, Eowyn ve Matrim ile :slight_smile:

Benim konuma bensiz fotoğraf :!!!birbir11111

Nice pic guyZ.

Gelmeyenlere selam .s