Üye Fotoğrafları

Yaklaşık olarak 2 yıldır foruma üyeyim.hepimiz farklı resimler kullanıyoruz.Birbirimizle konusuyoruz ama, neye benzedigimizi bilmiyoruz.bu cok mu onemli derseniz ? degil ! ama forumun Hasan Tahsin’i ben olmak istedim (evvelden var ise bilmiyorum,o arkadaslardan ozur dilerim!) ve en hazirliksiz fotografimi paylasmak istedim." Miro" denen hıyar ahanda bu arkadas ! bununla sohbet ediyorsunuz;

guzellik,cirkinlik gibi bos kavramlara takilmayin.muhtemelen en cirkinininiz benim ! dazlak,balik etli,gozluklu,keci sakalli,cuk burunlu vs. bu baslikta Miss Türkiye guzelini secmiyoruz zati,kendimizi ifsa ediyoruz ! "Konustugun kisi bu arkadas!"diyoruz.birbirbirimizi “fiziksel” anlamda taniyoruz.amac bu.dileyen paylasir,dilemeyen paylasmaz.pasa gonlunuze kalmis.

15 Beğeni

Biraz asosyal olduğum için anca bunu buldum. NOT= Köse değilim saç traşımdan sonra halama göstermek üzere çekilmiş bir fotoğraf.

12 Beğeni

Hiç böyle beklemiyordum :joy::joy::joy:(kötü anlamda demedim : ) )

Bu arada çirkin falan değilsin.

1 Beğeni

Evet gördüm geçen sene atmıştın.

1 Beğeni

Bir tane yönetmen - yapımcı vardı, ismini unuttum. Ona benzettim :slight_smile:

@OtekilerAdamdir sakallı nasıl bilmem ama sakalsız da gayet iyi görünüyorsun.

Bayanlar sizin kadar cesur değiş beyler; malum sanal ortam ve herkese açık… sıkıntı :slight_smile:

O yüzden ancak bunu atabilirim, foruma da uysun. (Aslen kumralım elbette)

10 Beğeni

Öncelikle teşekkür ederim. Hanımlar da rahatsız hissediyorsa çok haklılar gene de biz medeni bir topluluğuz o yüzden korkmanıza gerek yok. Hiç değilse ana üyeler adına söylüyorum.

1 Beğeni

Tam atacak gibi oluyorum sonra içimdeki her konferansı dinleyen okul çocuğu “atmaaaa” diye bana engel oluyor.:smile:

5 Beğeni

Saçları toplayınca dizi Jon gibi oluyorum :crazy_face:

@OtekilerAdamdir bi an Dark dizisindeki başrolü andırdın nedense.

18 Beğeni

Diziyi izelemedim. Netten oyunculara baktım Jonas ı mı kast ediyorsun.

Evet , bir an ona benzer geldin gözüme.

Memnun oldum eli yüzü düzgün bir çocuk :slightly_smiling_face:

Nedense herkesi profil fotoğrafıyla bağdaştırmışım. Böyle görünce bir farklı oluyor.:smile:

evet haklısın.dısiler , erkekler kadar rahat olamiyor maalesef (lanet olsun bu sisteme!) ama ben seni biliyorum canim.resimlerini daha evvel gordum :wink: yinede montaj iyi olmus.hakkini vereyim :grinning:

Hafiye gibi araştırmışsınz zaten beni, biliyorum. :smiley:

Eyvallah canım :slight_smile:

aha @alpaltu de ifşa oldu. :slight_smile:

1 Beğeni

Gün yüzüne çıkayım dedim :joy::joy:

Gölgelerde çok gizleniyordun küçük kuş, iyi oldu. :smiley:

1 Beğeni

Daha öncede görmüştük kendisini ama

Bu arkadaşı @Muratkocak da ikna edin de göstersin kendini, çekmiyor kendisini. @Miro moral-gazlama konuşması bekliyoruz senden Murat için, haydi. :slight_smile:

Ppdeki benim 20202020

2 Beğeni

O hayaller… şimdi gerçekleri görelim. :smiley: