Üye Seviyeleri ve Özel Rütbeler için Yeni İsimlendirmeler

Forumda belli kıstasları karşılamanız halinde üye seviyeniz artmaktadır. Eğer foruma uzun süre girmez iseniz bu seviyeler de düşmektedir.

Küçük bir değişiklik ile üye seviyelerine ASOIAF’a uygun isimler getirildi. Aşağıdaki isimleri profilinizde görebilirsiniz.

Yeni kullanıcı “Yabanıl”
Acemi kullanıcı “Yaver”
Üye “Şövalye”
Müdavim “Lord/Leydi”

Ayrıca forumda “özel rütbeler” için de isimlendirmede değişime gidildi.

Yönetici “Westeros Kralı”
Modlar “Azam Lordu”

Ayrıca bazı üyeler için olan özel iki rütbeye de (Çevirmen ve Teorisyen) yeni isimlendirmeler getirildi.

Çevirmenler “Aliüstat”
Teorisyenler “Alev Kehanetçisi”

Arzu etmeniz halinde tüm bu rütbelerin profilinizin yanında gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için tercihler > hesap > başlık kısmından ayarlamaları yapabilirsiniz.

EKLEME

Güven seviyesine göre oluşturulan rütbeler, artık avatar köşesinde “simge” olarak görülecek.

TL0 - NEW - YABANIL

TL1 - BASIC - YAVER

TL2 - MEMBER - ŞÖVALYE

TL3 - REGULAR - LORD& LEYDI

AZAM LORDU

7 Beğeni

Teee 2012 de falan böyleydi. Duygulandım. Tabii daha fazla seviye vardı ve aralarında yabanıl yoktu.

2 Beğeni

O zamanlar ben yoktum elbet, hihih. :smiley:

Aliüstat olmak hoş olurdu :smiley:

Olmuş zaten. :smiley:

EKLEME

Güven seviyesine göre oluşturulan rütbeler, artık avatar köşesinde “simge” olarak görülecek.

TL0 - NEW - YABANIL

TL1 - BASIC - YAVER

TL2 - MEMBER - ŞÖVALYE

TL3 - REGULAR - LORD& LEYDI

AZAM LORDU

2 Beğeni

Mis gibi olmuş elinize sağlık :grin::blush:

1 Beğeni

Güle güle kullanın. :slight_smile:

1 Beğeni

Güzel olmuş elinize sağlık

1 Beğeni

Yenilik her zaman iyidir. Güzel olmuş ellerine sağlık.

1 Beğeni

Güle güle kullanın.

Kralın işi, benim değil. Ben sadece duyurdum. :smiley:

2 Beğeni

O zaman Long Live the King !!! :grinning:

3 Beğeni

Ben yamalıyüz olmak istiyorum

2 Beğeni

Forumda yeniliklerin her zaman taraftarıyız. Bunun gibi küçük ama etkili yeniliklerin artması dileğiyle. Ha unutmadan emeği geçenlere müteşekkiriz tabi :slight_smile:

2 Beğeni

Bayıldım buna. :heart_eyes: Forumun konseptine çok yakışmış.

Şu hane seçenekleri arasina Gece Nobetcileri, Hisar, Siyah ve Beyazın Evi gibi kuruluşların sembollerine olan talebim devam ediyor. İlgili kişilere duyurulur :slight_smile:

4 Beğeni

Daha önce de talep oldu, güzel olurdu ama kaile alınmadığından değil…

Bekircem’in daha önce yaptığı açıklama.

Not: Night Watch ve Ak Gezenler gibi gruplar şu an için mümkün görünmüyor. Kullandığımız icon setine uygun, aynı standartlarda bu gruplar için ikon tasarlayıp gönderecek arkadaşlar varsa ama ekleriz.

Yapabilecek olan varsa, bekircem’e ulaşabilir.

1 Beğeni

@bekircem Küçük bir önerimi dile getirmek istiyorum. Rozet kısmında ‘‘lord&leydi’’ yerine ‘‘Lord&Leydi’’ yazsa daha hoş olmaz mı? Küçük harfle biraz eğreti duruyor sanki.
Bir de ‘‘Lord&Leydi’’ rozetine sahipken bunu başlık olarak kullanabiliyoruz fakat ‘‘Yaver’’ ve ‘‘Şövalye’’ olanlar bu özelliği kullanamıyor. Bu konuda da bir şeyler yapılabilir mi?

5 Beğeni

Ben nerenin şövalyesi olsam, durun Targaryen Hanesi’nin şövalyesi oldum. Zırhıma da şöyle üç başlı ejderha sembolünü de geçirdim mi tamamdir. Sir Arthur Dayne beni şafak kılıcıyla kutsasın :smiley: