Valyria harabelerine gittim geri geldim selamlar

selamlar arkadaşlar ocak 2013 de mobilden katıldığım forumun üyeliğini parolasını şans eseri telefonda buldum ben de dedim ki bu bir işaret dedim tekrar onlineyım 5 sene olmuş lise birde girdim illete üni 3 oldum şimdi neyse uzat mıyım lafı zaten beni hatırlayan olmaz zaten arstan yok viserion yok uncosonic yok buradan sesleniyorum onlara kankiler geri dönün özledim sizi gelin de azıcık daha eğlenelim bu arada isyan gibi şeyler okudum evet patron cem bey lütfen şu hane flamalarını tekrar getirin eğer mümkümse lütfen
ha bir de belki beni bereket60 diye tanıyor olabilirsiniz ya da surun çılgın çocuğu :33 asdlasşdad biliyorum lise birdim ve çok ergendim acıyın bana taş atmayın yeter dşalsdaşsda

Aleykümselam hoş geldin, kayıp amca Gerion gibisin. En azından sen dönmüşsün, hoş geldin :slight_smile:

Hoş geldiniz, Valyriadan ne hazineler getirdiniz?

Evet öyle oldu ama güçlü denizciydi lakin greyjoyların kanında ki aptal hırs hastalığı yüzünden o da kayboldu :33

Hoşbulduk dostum sana öyle şeyler anlatacağım ki kanın donacak gemilerimizle yaz denizi geçip valyrianın daha doğrusu harabelerin merkezine vardık amacımız Tyria ve Orosu yağmalaktı lakin tüten denize yaklaşınça gemilerimizin gıcır gıcır olduğunu tahtaların adeta genleştiğini duyduk eğer daha fazla gidersek batardık o yüzden anakaraya çıkıp gemileri demirledik bi efsaneniyi avlıyorduk valyrian çeliği
Sonra karada gidebildiğimiz kadar içerilere girdik kılıçlar arıyorduk lakin bulabildiğimiz tek şey çelikleri erimiş kabzalardı sonra bi antik kutu bulduk içinde parşomenler vardı açıp bakınca valyrian çeliğinin sırrını anlatıyordu hemen kutuyu alıp gitmeye hazırlanırken bi çığlık duyduk dumanların arasında sarı parlayan gözler gördük peşimizden koşuyorlardı birkaç adamımı yakaladıklarını gördüm ama gemiye ulaşabildim son hız oradan kaçtık dönüş yolunda güzel şehir velosun gölgesi olan velos harabelerini yağmaladık pespembe mermerler sedirler bulduk topladık eminim westroslu her yaz lordu ve ladysi bunlardan almak için bir servet öder ama şunu söyleyebilirim ki eğer dany yi ikna edip ejderlerinin nefesini kullanmak için izin alabilirsek bir de sağlam bir büyücü artık westrosta ki her eve bir valyrian çeliği kılıç hatta her eve çatal bıçak takımı akskflşdaşfşaşdşf işte hediyelerin bunlardır lakin daha özel bir şey de buldum onu sana sonra yazacağım sevgili argos

Hoşgeldin! =3
Umarım seninle tıpkı ESKİ dostlarınlarınla eğlendiğin gibi eğleniriz. Alırım bir Valyria Çeliğin’den kılıç (: Bu arada ejderha yumurtası bulabildin mi?

bereket60 nickini hatırlıyorum ben :d hoşgeldin.

Tabi ki tabi ki her eve bir kılıç kampanyası başlatıyorumm hoşbuldukk

Ben de seni hatırlıyorum çok havalıydınnn böyle bazen konularda falan bir şey yazarsan ne yazacağımı bilemezdim çok havalıydın varya Benim gözümde efsane bi profil fotoğrafın vardı çok güzeldi şişişi çok utanıyorum o zaman ki düşüncelerim için alslşgiaşcşfiaşxşf ama o zaman mod muydun değil miydin bilmiyorum eğer yeni aldıysan hayırlı olsun aşaşdlglşs dalga geçmiyorum ama o zamanlar hatırlarsın bi tayfası vardı böyle forumun profil fotoğrafları havalılar kadrosu :see_no_evil::see_no_evil: sen benim gözümde ona dahildin yaşında büyüktü sanırım emin değilim

ahadjdf teşekkürler :smiley: Zaman Çakından Moiraine karakterinin çizimini diyorsun sanırım uzun bir süre avatar olarak kullanmıştım :d