Valyria'nın Doğuşu Ejderin Çocukları

#1

‘’Tıssss’’ çocuk aniden arkasını döndü.bu çorak topraklarda dağlardan yükselen kızıl ateş gökyüzünü delerken çocuk ve ailesi taştan ve mermerden yapılmış zeminde ilerliyordu.
‘’Tısss’’ çocuk tekrar etrafına bakındı. Sesin nerden geldiğini anlamamışlardı havadan taştan yada ilerdeki toz bulutundan geliyor olmalıydı. Çıplak ayakları yeri döverken ses sürekli tekrar ediyordu.
‘’Tıss Tıss Tısssssss’’ Çocuk ellerini başının arasına aldı açlık ve susuzluk ruhuna işlemişti. Belki halkını bu el değmemiş topraklara sürmeseler korku içinde ölmezlerdi. Karanlıktan yükselen ses onlara ölümün yakınlarında olduğunu hatırlatıyordu. Şimdi ise çocuk ailesiyle birlikte karanlığın kırmızıyla harmanlandığı tepelere doğru yürüyordu. Onun halkını cezalandırmışlardı. hiç kimsenin adımını dahi atmadığı ismini dahi tellafuz etmediği bu lanetlenmiş topraklara sürmüşlerdi. Halkını bu adanın ıssız topraklarına getirmişlerdi. Çocuk yürüdü , yürüdü anlından akan ter yerini kana bırakana kadar yürüdü. Arkasına bakmaya korkuyordu , başını çevirdiğinde ailesi artık orada değildi zaten ruhuda artık onun değildi sıcak hava onuda bedeninden çekip çıkarmıştı. Yürümeye devam etti ve karanlığın içinden yine aynı ses yükseldi.Bu sefer daha kuvvetli ve tizdi. TISSSSSSSsss ses uzayıp kulaklarında bir bıçak olana kadar devam etti. Çocuk artık dayanamıyordu diz çöktü ve unutulmuş tanrısına dua etti
Ellerini açtı ve yakarmaya başladı. Sıcak kızıl rüzgar çocuğun bedenini yere çalarken dağın ardından bir siyahlık yükseldi.Yükseldikçe büyüdü.Büyüdükçe yaklaştı.Yaklaşan şeyin kanat çırpışları kızıl rüzgarı yarıyor ve çocuğun bedeni toprakla kaplanıyordu. Çocuk ozaman yerinden doğruldu , ayağa kalktı tanrılar duasını duymuştu artık bu halkına bir armağandı. İntikamlarını ateş ve kanla alacaklardı artık.

#2

Devamını getirmelisin.Güzel şeyler çıkacak gibi ama biraz kısa olmuş o yüzden fazla yorum yapamıyorum.Kalemine kuvvet :slight_smile:

#3

Saol arkadaşlar yazmış bende deniyim dedim aklıma geldi yazdım. :slight_smile:

#4

güzel olmuş ama gerisi gelmeli.Böyle biraz,nasıl anlatsam tam köprünün ortasında kalmış ya da ona benzer birşey :slight_smile:

#5

yazmaya çalışırım devamını :slight_smile:

#6

Güzel bir başlangıç olmuş ama çok kısa neler olduğunu anlayamadım bile.

#7

Forumda baya cevher varmış:)

#8

biz arkadaşla küçükken LOTR dan öyle etkilenmiştik ki kitap yazıp ünlü olucaz felan filmimiz çekilcek diye kitap yazmaya başlamıştık harita falan yapmıştı arkadaş resmi güzeldi :slight_smile: :smiley: çocukluk işte

#9

Bende yazmıştım 5-6 sayfa eski bilgisayarımda vardı.Girişi yaptım,çok da güzel başlamıştım sonra tıkandım kaldım,ve sıkılıp bıraktım :slight_smile:

#10

emeğine sağlık kardişim :slight_smile:

#11

aynen + kalemine ve hayal gücüne kuvvet:biggrin:

#12

guzel baslamis. simdi intikam zamanini gormek istiyoruz