Varys

Bi yerde Varys’in bir Targaryen olduğu teorisini okumuştum. Hatta dikkat ederseniz Varys. Aerys, Jaeharys gibi klasik Targaryen isimlerine de benziyor. Böyle bir şey mümkün mü veya kitaplarda geçiyor mu?

Blackfyre olabileceği teorisi var

sorduğun sorunun teorileri için bile çok erken bu arada 4. kitap ne zaman geliyor hiç mi haber yok

Varys Targaryen kralları hala güçlüyken yani Westeros’u yönetiyorken bir Targaryen olamayacak kadar fakir bir yaşantıdan yükselmiş.Teori baştan hatlı.Ama Targaryenler ile arası iyiymiş.Essos kökenli olduğu için Targaryen düşmanı Robert Baratheon döneminde gözden düşmesi için Littlefinger gibi kurnaz mevkili insanlar arasında bu tip iftira tarzı benzetmeler olabilir

Saçlarını uzatmıyor. Belkide targaryen saçı ortaya çıkmasından korkuyordur?

Son Targaryen kralı, yani II. Aerys döneminde, Aerys hakkındaki dedikodular çoğaldığından ve Varys’in gözünün kulağının her şeyi görüp duyduğu namını öğrendikten sonra Aerys bizzat saraya getirtiyor Varys’i. Pekçok katkısı olmuş da, sanırım bu yüzden Baratheon döneminde düşüşe uğradı. Targaryenlerle olan bağlantıları vs güvensizliğe yol açtı.

Mantıklı bir sebep :smiley: Ama ben sevdiği için kendini kel bıraktığı düşüncesine inanıp Targaryen olmadığını savunmak istiyorum :smiley:

Ummadıgın taş baş yarar fazla savunma :smiley:

saç olayını okuduğumda mantıklı dedim ama bence saç konusunda şöyle de yaklaşabiliriz.

benim bildiğim hadım insanların saçları sakalları çok seyrek çıkar. Yani gerekli erkeklik hormonu salgılanamadığından vücüttaki tüyler çıkmaz. Saçlarıda seyrek çıktığından kel yapıyordur belkide.

Belkide hadım degildir varys da bealish gibi kurnaz iki yüzlü ,olabilme ihtimali var mı? Ayrıca taht oyunlarında ne mantıgı got mantık degilki.Adamlar tekrardan diriliyor :smiley:

Dizide Baelish’in genelevine gittiğinde kadın elleyip bir şey bulamamıştı :slight_smile:

Zaten kadın öyle tanıyordu :smiley: Ama martin nasıl milleti diriltiyorsa varysın erkekliginide diriltir :smiley:

diriltmenin de bir mantığı var.Ak gezenlerin milleti diriltmesi nekromansi ile oluyor

Varys lekesiz olabilir mi?

3. kitapta Tyrion Varys’in odasına girince odada hiçbir eşya olmamasına çok şaşırmıştı. Bir de yattığı yerde yatak olmadığını görünce.

Ay lav diz gay…

Daenerys’i öldürmek için plan yapmıştı ama başarısız olmuştu.Bence Targaryen olamaz.Krallığa hizmet ettiğini düşündüğüm tek kişi.

Herhal hadım olduğundan böyle bir sonuca vardın yoksa o dediklerin pek bir anlam ifade etmiyor bana.

Hadım olmasının hikayesi ise apayrı bir şey ordan bir şey çıkmaz.

Adamın göbek tavan yapmış nasıl lekesiz olsun :OO
Ayrıca olsa nolur ki :o

Lekesizlerin tüm takım kesiliyor.Ama Varys’in sadece testisleri kesimiş diye biliyorum.

[quote=“moonyy, post:17, topic:965”]
Adamın göbek tavan yapmış nasıl lekesiz olsun :OO
Ayrıca olsa nolur ki :o
[/quote]şişman lekesizlerde var ilyrionun muhafızları mesala

herkeste targeryan oluyor bu ne ya jon varsy shae :smiley:

aynen bende okumustum öle birşey lekesizler komple gidiyor diyordu bir dotraki :smiley: