Vikings

iyi de bugün ayın 4’ü… :smiley:

Yer yer ‘pff’ dedirtse de iyi iyi. Şunu farklı güne koysalar ölürler. Pazartesi hepsi yığılıyor. Fazla cinsel sahne olmaması ayrı güzel. Tadında bırakmışlar.

Doğru ya :slight_smile: tarihler karıştı. uçmuşum ben :slight_smile: o zaman bu akşam bir izleyeyim bakayım :slight_smile:

Güzele benziyor yarın izlicem.
Sex var mı ?

hayır yok… ama ilerki bölümlerde olabilir… :smiley:

Tarihi bir arkaplanı var mı yoksa tamamen kurgu mu?

varmış panpa… bu başroldeki karakter 9. yüzyılda mı ne yaşayan bi İskandinav halk kahramanıymış…

ilginç bir diziye benziyor. hafta sonu izlerim.

güzeldi, tuttum bu diziyi. bu arada kuzgunlu sahneler bana hep GoT’u hatırlattı :smiley:

Tamam da neyi anlatıyor?

Vikingleri… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: . . .

Ne biliyim daha ilk bölümünü izledik, bi başrol karakteri int.den araştırdım flan yazıyo bi şeyler, spoiler yememek için okumadım ben… ama Spartacus vari bi karakter galiba…

İyi dizi. Gotu hatırlattığı yerler var. Ama kaliteli. En az 5 sezonu var bu dizinin.

Aaa başlamış bile indireyim hemen…

Torrent yavaş ama ben de merak ettim indiriyorum. Storm is coming de esprisine gönderme sanmıştım ilk başta ama ciddi sanırım başka hava durumuyla ilgili bi’ is coming çıkar mı acaba? :slight_smile:

is comin’ çok kullanılan bir kalıp aslında. O kadar abartılcak bir şey yok bence. Sadece GRRM’nin olayı değil.

Güzel dizi fakat öyle çoooooook güzel değil şimdilik belki ilerde…
5 sezon sürmez diye düşünüyorum.
Şu başrol Ragnar gözleri ne öyle aman tanrım lens mi ?

1. bölümde yayınlanmış…

Iyi ya, fena değil.

Ben de öyle düşünüyodum ama popularetisi game of thronestan sonra daha da arttı diye tahmin ediyorum.

Dizideki bilgiler gerçekse belgesel niyetine de izlerim ben ya.

ilk 2 bölümüyle baya beğendiğim dizi… Floki karakteri harbi sağlam…