Virüsü kac kisiye asiladiniz?

Hayata en büyük sevklerimden birisi yakin cevreme GOTu övmek ve okumalarini tavsiye etmektir. mesela dogüm günleride veya özel günlerde, ilk kitabi cok hediye etmisimdir. Geri dönüsler genelikle positif oluyor. Simdiye kadar virüsü 5 yakin arkadasima, kardesime, 2 stajyerime ve 1 is arkadasima asiladim. Sadece esimle basarisiz oldum. O “kizil dügünlerden” sonra kitapi basima firlatti !:smile:

Bende her fırsat bulduğumda söylüyordum herkese, bir kaç kişiye zorla izlettim ama sevdiler :smiley:

diziyi izleyen arkadaşlarım var ama kitaba sıcak bakmıyorlar… birini başlatmak üzereyim ama :slight_smile:

2 Kişiyle beraber izledim baştan aşağı diziyi.Onları bi nevi bağımlı yaptım yani :wink: Diziyi izlerken bazı yerlerde sıkılsalar da 3.sezon başlayınca koşa koşa izleyecekler biliyorum!Bi de hiçbiri kitapları okumadığı için RW’yi izlerken suratlarının alıcağı şekli çok merak ediyorum XD Onlar hala dizinin sonunda iyilerin kazanacağını zannediyo :stuck_out_tongue:

Başka birsürü kişiye de tavsiye ettim ama izlediler mi bilmiyorum!

Geçen gün gittiğim şantiyedeki şantiye şefine izlettim 4 bölüm izledik beraber 2 gün sonra gittiğimde öğrendim adam bütün bölümleri izlemiş 2 kere hastası olmuş :smiley:

Hiçbir şeyden haberi olmayan bir arkadaşımı başlattım kitaplara, tabi sonrada dizilere. Ayrıca diziyi izleyen bir arkadaşımı da kitaplara başlattım. Ancak 3.kitaptan başlamaya razı oldu ama o da yeter. Bütün olayları içimde tutup kimseyle paylaşamamaktan bıkmıştım ya. 2. sezondan bir şey söylüyorlar, aklıma 3.,4. kitap geliyor azımı açmıyorum spoiler yemesinler diye içim şişmişti artık :smiley:

bir kaç arkadaş, iki kuzen, annem ve teyzem. en bağımlıları da annemle teyzem oldu. annem zaten yeni kitap çıktığında benden önce okuyor. diziyide çıkar çıkmaz izleyip daha sonra cnbce de çıktıgında yine izliyor :stuck_out_tongue: teyzem de 3. kitabı okumadan önce internette kızıl düğünü öğrendiğinden beri GoT’la ilgili hiç bir siteye girmeme kararı almış :smiley:

Öyle anneye can kurban :smiley:
Yalnız,hiç şikayet etmiyo mu,bu ne sapık dizi diye?

@“Jojen Reed” ediyo etmez mi :smiley: genelde beraber izliyoruz o sahneler anne sansürüne uğruyor tabi :smiley:

Benim arkadaş kitapları okuyodu. Ben de kitaplardan habersiz dizileri izliyodum. Geldi dedi sana kitap tavsiye edecem. Fantastik entrika falan var. Ben de diziden bahsettim. Sonra o diziye ben kitaba başladık. Ben sonra 3 arkadaşa zorla izlettim de beğenmedi mallar.

Ben onu akıl edemedim işte,annem ne izliyosun sen bakalım dedi,ben de açtım ilk bölümden,kurulduk bilgisayarın başına.20 dakika sonra bana etmediği laf kalmadı,bi daha da evde dizinin adı dahi geçmedi XS

Babam A Feast for Crows’ı okudu en son.

daha önceden tudors da izlemiştik beraber annem yine ‘‘geç kızım bunları geç’’ mekanizmasını devreye sokuyordu oradan alışkınız :smiley: bide ben önceden ilk sezonu izlediğim için anneme açık sahneleri olduğundan bahsetmiştim şok olmadı yani izlerken :smiley:

Bizim sınıfta bi kız vardı O.o 2. kitaptayken aşırı spoiler sonucu bırakmak zorunda kaldı sdkfjfd
BİLİN BAKALIM KİMİN SAYESİNDE???

Abdüllmüttalip???

Diziyi izlettiğim herkese bahsediyorum RW’den süper oluyor tavsiye ederim :smiley:

yok be,diziyi izlerken ‘WTF?!?’ durumuna gelmeleri daha süper olucak bence :smiley:
Heyecanla 26 Mayıs’ı bekliyoruz efenim

15 vardır

Ben 2 kişi üzerinde denedim biri zaman kaybı dedi diğeri takip ediyorum ama pek ilgimi çekmedi dedi

Kimseye aşılayamadım maalesef.Genellikle şu tepkileri alıyorum:Çok kalın,kim okuyacak o kadar kitabı,çok fazla yabancı isim var(evet,hala şunu diyen arkadaşım var),ben fantastik şeyleri sevmem…
Babam Cnbce’de fragmanları görüp başladı diziye gerçi.Şu an 1. sezonun ortalarında.Daha hiç spoiler vermedim.Ama birazdan gidip Eddard’ın öldüğünü söyleyeceğim.Şimdi o düşünsün.