Viserys Targaryen?

Viserys Targaryen ölmese sizce nasıl olurdu bu karakter biraz araya kaynadı gibi geldi bana

Yumurtalar elinde sonunda kırılıcak ve ejderhalar çıkıcaktı.Oda ejderhanın kanının Dany olduğunu anlayınca bunu kaldıramaz yada Dany’i kontrol etmeye çalışırdı.İkisinin arasında bir ego savaşı olurdu.İttifak yapmaları gerekirken Viserys Dany’i (özellikle ben ejderhalarn anasıyı vs. gibi hareketlerini) çekmezdi.

Bence Viserys’tan bir şey olmazdı.
Adamda zeka yok, dövüş yeteneği yok, ateş geçirmez değil.
Bir saçlardan kurtarıyor :smiley:

Dövüş yeteneğini nerde gördün?

sorunda orada görmedik o kadar iyi ise sinirlenince öldürseydi bir kaç dotraki buna da mantıksız deme Viseys’ın iyi düşünmediğini biliyoruz.

Bencede Viserys bitmiş ya ben olsam kafama kılıcı doğrultur iki el ateş ederdim :stuck_out_tongue: Adamda hiç birşey yok.

Bu arada kafana kılıcı doğrultup iki el ateş nasıl ediliyor ? :biggrin:

kılıçla ateş etmeside ayrı bir olay. :smile:

Viserys tam bir çakma targaryen :smiley:

Off şaka yaptık anlayın be :smiley:

bence dany’le birlikte ateşin içine girmeye çalışırdı kendisinin de yanmadığını ispatlamak için.ama sonuçta yine telef olurdu tabii :DD

Genede ölmesini istemezdim,adamdaki hırs kimsede yoktu, ilginç de bir karakterdi aslında, ama fazlaca aptaldı yaptıkları,sabredememesi,kendini büyük ve erişilemez görmesi sonunu getirdi.

Drogo öldükten sonra Dothrakilerin başına geçmek isterdi orduya ihtiyacı olduğundan.Tabi ki böyle bir şey imkansız olduğu için yine başını falan keserlerdi heralde.İsyankar sevdiceğim nerede nasıl davranması gerektiğini bilmiyor ki.

Yok artık Babası gibi deli bence Milliyetçi bir targeryan :smiley: illa devlet kurcam diyor

Bir halt olmazdı diyorum.Tam da sinir olduğum bir karakterdi ve geberdiği de iyi oldu.

Viserys’i aşağılayanları asla anlamıyorum…

Adam bir şeylerin mücadelesini veriyordu ve bu mücadele uğruna büyük fedakarlıklar yaptı. Bu çocuk sürgünde büyüdü… Büyük acılara katlanıp, büyük fedakarlıklar yaptı.
Buna rağmen çabasından vazgeçmedi ve bu çabasından ötürü öldürüldü Drogo ayısı tarafından. Bana kalırsa ejderhalar sevebilirdi Viserys’i…

Sonuçta Targaryen kanı taşıyor. Bir gıdım Targaryenliği ve Valyrialılığı olmayan Doreah oynuyordu ejderhalarla. Esmer Ben Plumm’a sempati gösteriyorlardı. Viserys’i de sevme ihtimalleri vardı bence. En azından Viserion sevebilirdi Viserys’i.

Bu adam size ne yaptı ben onu anlamadım. Adam mücadele verdi, hakkı olanı almak için, amacından hiç sapmadı. Bu yolda öldü, bana göre Viserys çok esaslı bir karakterdir bu yüzden. Savaş becerisi ve başka becerilerine dair bir şeyler zaten görmemiştik. Ama davranışı ve hırsı yüzünden ben onun iyi bir bürokrat olabileceğini düşünürdüm. İkna ediciydi ve kardeşini evlendirebileceği en güzel isimi seçti. Tek sorun Dothraki ordusu, sadece kendi istekleri için savaşırdı. Viserys için savaşmamaları abes değil. Viserys’in beceriksizliği de değil bence.

Dothrakilerin davranışları öyle zaten. Viserys Targaryen Asoiaf’ın en kadim şehididir… R.I.P Viserys Targaryen

Bir halt olabilirdi. Ama Annesinin erken ölümü, babasının çılgınlığı, yoksulluk derken sıyırdı. İlk kitapta zaten kafayı yemişti. Kendini birşey sanıyordu.