Viserys Targaryen

öne çıkan karakter bazında iyi olanlar starklar ve dany bana göre. istisnalar illaki vardır. her bir milyon kişiyi tek tek ele alıp söylemedim. O.o bu neyin kafası.

@“leonidas”

@phoenix ciddi anlamda dany nin o an söylediklerinde samimi olduğunu düşünüyor olamazsın!hayır olamazsın lütfen başka bir şey düşündüğünü söyle!

hangi an viserysin ölümü mü laf dahi edemezsin sen kutsal şehirde kılıç çek khalın khalesisini tehdit et sonra niye öldüye gider.

fırlama çocuk burada bahsettiğimiz dany nin tutumu, olayı engellemeye niyeti yoktu hiç şeker khaleesi mizin.
ayrıca senden rica ediyorum bir entry girmeden önce yazdığını bir oku, tahminimce hızlı yazmaya çalışıyorsun ve bu yüzden cümlelerin düşük oluyor; anlamaya çalışırken önemli bir organım olan beynim yanıyor.(mecaz anlamda)

Arkadaşlar ben şu kulaklarınızı tıkayıp kendinizi sürekli savunmanıza hayranım.Elbette kendinizi savunun lakin bir karşı tarafı da dinleyin, adam resmen karşı tarafa kulak asmadan kendi fikrini savunmaya geçiyor bir oku adamın sözünü bir düşün niye direk yanlış damgası vuruyorsun…

Bu sözüm herkese değildir yanlış anlaşılmasın…

Dediğim gibi taptalk dostum elbette bilgisayardan zor senide bekleriz taptalka ,oradaki tutumu gayet doğru ve yerindeydi hatalı veya suçsuz denilemezdi.Viserys abiniz orada kılıcını çekmeseydi belki yaşıyor olurdu,ayrıca kız ne yapacaktı a durun o benim abim taçlandırmayın lütfen mi diyecekti sen neyapardın cevabını biliyor musun?Ben şahsen o kılıcı tutan elini kestirir sonrada kırbaçlatırdım.Viserys targaryen kanunlara karşı gelmiş ve kılıcını çekip kan dökmeye çalışmıştır khal drogoda dothraki tarzında işi bitirmiştir bukadar .
Bu arada tutumunu düzelt bence eğer kurallar engellemeseydi saydırırdın ve şu beynim yandı lafını bırak yada güzelce rica et,ayrıca ben taptalk kullanıyom ve canım nasıl isterse entry yazarım.

“Kral olcam, taht benim hakkım…” gibi zırlayıp duran salak bir ergen sadece.

Viserys benim hep sempati duyduğum bir karakter olmuştur.
Sen yıllarca sürgün hayatı yaşa aynı zamanda kardeşine de bak onu koru , kolla sonra o kardeş senin aptal bir dothraki tarafından öldürülmesine göz yumsun .
Eğer Viserys , Daenerys’in yerinde olsaydı şimdiye tahta çıkmış oturuyor olurdu.
:crown:

sempati değilde Dany nin Viserys ölürken o oda da diyeyim olması beni çok rahatsız eder.
Ne olursa olsun kardeşi gözünün önünde öldürülmesini ölmesini istememeliydi, hiç birşey yapamıyorsa oradan çıkıp gitmeliydi

Viserys targ, targ hanesinin en iyi vücut bulmuş halidir. Targ hanesi bir insan olsa Viserys targ olurdu. Ve targ hanesinin sonu da Viserys targ gibi olacaktır!

Aslında Targaryen hanesinin vücut bulmuş haline en iyi örnek Daemon Targaryendir. Delilik tarafı da zalimlik tarafı da bol bol var.