Vodafone İstanbul Calling!

Vodafone Istanbul Calling kapsamında Sigur Ros, The National, Prodigy,Placebo, Snoop Dog ve pekçok isim İstanbul’a geliyor!

Pozitif’in düzenlediği ve tüm bir yaz boyunca İstanbul’a yayılacak Vodafone Istanbul Calling kapsamında izleyeceğimiz isimler bugün bir basın toplantısıyla açıklandı!

İşte Istanbul Calling’in ağırlayacağı o ismler: Sigur Ros, Iron Maiden, The National, Prodigy, Snoop Dog, Basement Jaxx, Kesha, Tiesto ve 30 Sec to Mars.

YAZ KONSERLERİ NEREDE?

Pozitif Live tarafından organize edilen ‘‘Vodafone İstanbul Calling’’ kapsamında statta 1 Mayıs ile 30 Ağustos tarihleri arasındaki gerçekleşecek konserlerden bazılarına sezon sonunda yıkılarak yeniden yapılması planlanan BJK İnönü Stadı ev sahipliği yapacak.

Pozitif Live tarafından organize edilen ‘‘Vodafone İstanbul Calling’’ kapsamında statta 1 Mayıs ile 30 Ağustos tarihleri arasında konserler düzenlenecek. 120 günlük müzik maratonunda onlarca dünya yıldızını ağırlanacak, 20’ye yakın etkinlik, İstanbul’a yayılan pek çok önemli mekanda konser, panel, atölye çalışmaları ve partiler organize edilecek.

Festivalde BJK İnönü Stadı ve Parkorman gibi mekanların yanı sıra Babylon, Babylon Lounge, Salon İKSV, Milk Gallery, SAE, Maçka Parkı, Göztepe Parkı ve Pera Müzesi gibi mekanların da yan etkinlikler için kullanılacak.

KONSER PROGRAMI

Etkinlik kapsamında BJK İnönü Stadı’nda düzenlenecek konserler şöyle:
30 Mayıs: Rihanna
7 Haziran: Tiesto
29 Haziran: The Prodigy, Basement Jaxx ve Jaguar Skills
7 Temmuz: Snoop Dogg, Cee-Lo Green ve Nas
26 Temmuz: Iron Maiden, Anthrax ve Voodoo Six

Bu arada, Parkorman’da ise 23 Haziran’da The National, 30 Haziran’da Thirty Seconds to Mars, 2 Temmuz’da Sigur Ros, 21 Temmuz’da Kesha ve ağustos ayı içinde Placebo konserleri düzenlenecek. Etkinlikler kapsamında ayrıca Babylon konserleri ve atölye çalışmaları ile paneller organize edilecek.

Aslında Iron Maiden a gidilir ama bendeki bu üşengeçlik varken bizim evin salonunda çıksalar yine kaçırırım ben konseri…

OMG! tiesssssstoooooo

The National tatlış ya.Gidiyorum.

TStM…National…Iron Miaden…Kesha(xd)… gidilir gidilir o.O

The National