Vodrag Efsaneleri: Haydut, Şövalye ve Gezgin

En az 5 yıl sonra çıkacak kitabım. Hala çok eksik var o yüzden işim uzun. Kitapta keşfedilmiş 3 kıta, 200 üzerinde krallık yer alıyor. 1000 sayfadan fazla olacak ve kitabın kendi alfabesi, dili ve tarihi var. İçinde şarkılar, yan hikayeler vs yer alıyor. İlk kitap 3 krallık çevresinde geçiyor ancak diğer krallıkları da tanıyoruz. Yazın bir ara yaptığım gibi bölümler paylaşacam. Sizden istediğim şu, olmasını istediğiniz türden krallıklar neler, çok krallık var ve yeterince ilham yok henüz :smiley: aklınızda şarkılar, şiirler, hikayeler varsa ve bunların kullanılmasını isterseniz paylaşabilirsiniz de. Ya da bir Roleplay karakteriniz varsa ve bir hikayede yer alsın isterseniz. Ayrıca resim yeteneği olan arkadaşlar varsa kitabın evreni için bir blog açmayı düşünüyorum bu yaz ve bunun için artworkler lazım, yardımcı olursanız sevinirim :slight_smile:
Biraz yazmakta sorun yaşıyorum hissi oluşmuştur ama hiç sorunum yok, tek amacım çabuk yazmak ve kitaplarda yer almayan hikayeleri bir kitaba koymak :smiley:

Bir sirk yap kanka böyle ucubeler falan olsun içinde onlar bir haltlar karıştırsın. Mesela bir şehre gelsinler insanlar tek tek kaybolsun falan al sana ilham :smiley:

Ama tabi sen konunu falan belirlediysen başka :’((

Hayalgücümü konuşturdum az önce :smiley:

Aslında konuya uyabilecek bir şey verdin bana teşekkürler :slight_smile:

Yap panpa yap. Altına imzamı at :smiley:
Ama yok yani yap bence !

8 değişik süikast sahnesi lazımdı bana, üçünü buldum, biri de senden geldi :smiley:

Nasıl suikast be !
Böyle suikastçi amcalar mı yoksa sarayda mutfakta falan mı :smiley:

YANİ DEMEK İSTEDİĞİM BİR KURUL MU YAPCAK BU İŞİ YOKSA KİM

İntikam isteyenler diyelim :smiley:

Barbar bir toplum olsun…Krallıklar bu barbarlara ne kadar saldırsalar da bir şekilde yeniden toparlansınlar ve yağmalar yapsınlar.Özel bir tanrıdan vs. güç aldıklarına inansınlar felan ilginç ilginç şeyler yap .)

Öyle 8 ayrı dertle uğraşana kadar yemeğe davet et bayılt sonra as tavandan aşağı ;D
Temiz iş.

Çoktan yaptım, atlı barbarlar, ancak dev bir “sur” onları tutabiliyor (evet sur olayı özenti gibi ama daha çok çin seddi havasında bir sur)

bence sur değil de büyük bir uçurum onları diğer kıtalardan ayırsın…O uçurum büyük bi deprem sonrası oluşmuş olsun…Fakat bu barbarlar bir şekilde karşıya geçmeyi başarabilsinler…sadece öneriyorum…fikir senin fikrin saygı duyuyorum.

1 kral ve 7 oğlu bir katilin davetini niye kabul etsin :smiley:

Surun ötesinde diğer kıta başlıyor :smiley: yani bütün haritayı baştan çizmeliyim bunun için ama güzel fikir

Başka fikir yok mu :frowning:

Ateist bir toplum oluştur panpa. Tarihte hiç bir ulus ateist olmamıştır. Sen bir ilke imza at. Bu arada bende bir gün kitap yazma hayalleri kuruyodum tüm fikirleri sana verdim asgdgdg

evet evet.ateist olsunlar.biraz da inananlar düşünsün !!!11bir!!

Aslında o biraz zor, tüm örgütler birer tanrıya bağlı ve tüm lordlar ayrıca büyü var kitapta, ama benzer birşey deneyebilirim

Büyü dine mi bağlı !

Hayır ama ilahi şeylere bağlı

Büyüyle dini hiç karıştırma bence. Özentiliğin dibine vurursun :smiley:

Neye özentilik?

Of sen yapma öyle din/büyü ilişkisi :S
Martin’in dünyasındada büyü/din ilişkisi var ama büyük olasılıkla Martin’in dünyasında tanrı yok.