Westeros Haritası-PDF

Kim tarafından hazırlanmış bilmiyorum ama gerçekten güzel bir harita. Google Earth tarzı hazırlanmış. PDF olarak buradan indirebilirsiniz.

güzel ve kaliteli bir harita olmuş. konu dağıtmak gibi olmasın ama acaba elinde türkçe isimlerle westeros haritası olan var mı?

Kitapların arkasındakiler olur mu?
Hem ne yapacaksın ki yoksa çeviri ekibini ilgilendiren konu hakkında mı?:biggrin::biggrin::biggrin:

kitapların arkasındakiler olur ama büyük halleri lazım. yok önemli birşey için değil hiç yok internette biz koysak iyi olur diye :d kitabın arkasındakileri pcye aktarabilirsek farklı hallerde hazırlarız diye sordum :d

ben ingilizceleri değiştirerek hazırlarım belki yarın akşama

İndirdim haritayı çok güzel olmuş.Bu arada Rhaegar senden şu resmi gif haline getirmeni isteyebilir miyim
[/spoiler]

bende her çeşit harita varda grupta nasıl yayınlıcam bilmiyorum

türkçe olarak varsa özel mesaj olarak bi atarmısın.

kapsamlı olarak türkçe yok fakat ingilizce olanları atıyım anlamını merak ettiklerini sor söylerim

Türkçe Harita fakat çok kapsamlı degil kapsamlı haritalar ingilizce var

Dosyalar çok büyük oldugundan part part atıcam ilk Kuzey
Bir Kuzey daha

http://forum.gameofthronestr.com/attachment.php?aid=27 şu resim yeterli sağol. ben kendimde çevirip eklerim ama bana kitap arkasındaki lazımdı yüklemişsin tekrar sağol.

bu o kadar kapsamlı bi harita degil ilerleyen kitaplarda daha ayrıntılı var fakat nette bulammamıştım

Harita istiyorsanız önerim ck2 yi indirip got modunu kurmanız. En iyi harita o oyunda var. Ayrıca sadece harita değil aile ağaçları bölgelerin tarihlere göre kimden kime geçtiği gibi her türlü ayrıntılı bilgi var.