Westerosun En Zengin Adamı?

Westerosun En Zengin Adamı Tyrion mu Serçe parmak mı ? yoksa Süpriz biri mi ?

Hightowerlar Lannisterlardan bile zengin derler. Aynı zamanda Arbor’un Redwyne ailesi çok fena zengin. Ama Casterly’nin altın madenleri yüzünden heralde Lannisterlar diyebiliriz en zengin adamlara.

Tywin Lannister

Ben Tyreller mi Lannisterlar mı daha zengin anlamadım zaten ikisinden biri işte :stuck_out_tongue:
Ama Lannisterların altın madenleri var Tyrellerin verimli toprakları var Tyrellerin zenginlik kalıcı Lannisterlar madendeki altın kaynakları tükenince ne yapacak acaba ? :smiley:

Ne Tyrion , ne de Serçeparmak . Bune biçim bir konu ? Sohbetde sorsan cevaplarlar, maşşallah her aklınıza geleni konu yapıp salıyorsunuz.

Aynen bir endir başlattılar yeter artık

Cidden saçmalık olmuş. En zengin adam açık ara Tywin Lannister.

Adam altın s.çıyor altın.Tywin’den başka birini aramayın

savaşlar yaşanıyor ve yaşanmaya devam edecek, kıtlık yaşanacak bu yüzden Tyrelllerin tarım toprakları normalinkinden çok değerli bir hale gelecek, Tyrell ile Lannister ters düşerse, Lannister altını Tyrelllerde geçmeyebilir =)

Zaten beşinci kitap sonunda açık ara en güçlü hane Tyrell hanesi.

Tywin Lannister denizde kum adamda para…

Bence Varys falan :smiley: Adamlar gizemli ve güçlü.O little birds falan.Ne bilyim o çok güçlü ve parası herkesten daha büyük ama çaktırmıyor bence.

tabiki Lord Tywin Lannister

dedecigim tabi ki kuskunuz mu var :smiley:

en zekisi,en salağı,en şuyu en buyu sıktı ama artık bu 'en’ler.
westeros rekorlar kitabı mıyıız canım biz?!

Golem konusu açtım takan olmadı abi napiyim artık?! :smiley:

Bence Varys zengin,kimseye göstermiyor ama zulalıyordur paraları bir yere :smiley:

Kesinlikle.Kitap sonunda altından … yaptırıp kral olucak unutmayın bu sözümü ha :M

kral olmayı istemiyor diye biliyorum fakat büyük bir ordu toplayıp 7 krallığı işgal edebilir :smiley:

Kral olmayı istemiyor,ama herbirini öldürüp bütün toprakları kendi adamlarına verip tek kuvvet olmak… :smiley: ve bence keşfedilmemiş dünyalara gitmeli birileri. Sunset sea’nın ardındakiler çok yüce olabilir… Ohoo ne teorilerim var benim onla ilgili.Konu açıcamda takılmamaktan korkuyorum :smiley: