Who lives? Who dies?

Şaka yaptım ya, ciddiye alma hemen :).

Bende şakacı bir üslupla cevap verdim zaten

Symmachus destan yazıyor sanırım :).

Barristan şuanda Kings Landingdeki Ned Stark gibi. Yazarın tarzı bu saflık yapanlara acımıyor ve zatrn kendisi de aman aman çok katkısı bulunabilecek bir karakter değil.

Benim bu seriden anladığım bir iey varsa o da tarz olarak asla düz gitmediği. Bir şeyler belli bir doğrultuda olacakmış gibi oluyor, aslında asıl işleyiş oraya doğru gidiyor da ama çok farklı yoldan oluyor. Mesela Davos Skaagos’a gittiği zaman Rickon orada olmayabilir, ya da Rickon’u beyaz liman’a götürdüğünde beyaz liman düşmüş olabilir.

Bazen de şaşırtma olmayıp düz gidebiliyor ki o artık bize şaşırtma oluyor. Dediklerin olabilir ama ben Rickonun ölmeyeceğini düşünüyorum. Saflık yapan Barristan bence oradan çok ilginç bir biçimde kurtulacak.

Bence sürpriz olsun diye Aryayı öldürür pis şişko

Arya Stark is George RR Martin’s second favorite character in the series (after Tyrion). Arya is Parris McBride’s favorite character in the series. Reportedly, GRRM has been forbidden to off Arya in the series according to fans.

Arya, GRRM’in Tyrion’dan sonraki 2. en sevdiği karakter ve karısının da en sevdiği karakter; ona Arya’yı öldürmesini yasaklamış. :stuck_out_tongue:

King Tyrion
Quenn Arya

Ve savaşın başından beri karşı olan Lannister ve Stark hanedanları birleşir. Mutlu son

:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:

İntihar ettirme bana :smiley:

Ejderhaların kontrol edilmesini sağlayan bir boru vardı sanırım Dany nin o boru aracılığıyla ejderhaları tarafından öldürüldüğünü görsem çok mutlu olurum

Harrold Hardyng
Varis Harry’nin Vadi’deki turnuvada Deli Fare Ser Shadrich tarafından öldürüleceğini bekliyorum.

Lady Stoneheart

Sırf intikam ve ölüm için yaşayan birinin Martin’in düşünce sistemine pek uyduğunu sanmıyorum.
Brienne’in -onurunu zedelemek için verdiği bir emir yüzünden - elinden öleceğini düşünüyorum.