Winterfell Ülkü Ocakları

Bölüm 1
O sene işte ortaokulu bitirdik Lise’ye geçicez.Beni Winterfell Şaman Hatip Lisesine yazdırdı peder.Çok dedim düz liseye gidiyim diye ama işte adam azor ahai diyo peygamber demiyo aga.Neymiş adam olcakmışım böyle giderse liseyi bitiremeyecekmişimde yaşım gelirse nights watch inzibat yollar askere aldırır seni diye kandırıyo aklınca…Babam olmasa yapacağamı biliyom ben o lavuğa ama işte…
Neyse kaydolduk liseye Luwin diye rum dönmesi bi zibidi var müdür diye koymuşlar oraya…Verdik evrakları sakallarını ovuşturuyo lavuk para istiyo aklınca…Bizim peder attı önüne elli kağat bu hıyar musalla taşı gibi kaldı…Tabi çaresiz aldı okula…Alıcak tabi anasını satim özel okul mu burası…
İlk bi kaç gün çöm çöm takıldık…Sınıf genelde kof ama Branla Rickon var onlar harbi çocuklar çok…Neyse aradan bi kaç gün geçti üst sınıflardan bi abi geldi 3 numara saçlı kirli sakallı…Dedi selamun aleyküm.Dedik aleykümselam.Dedi bizim karşıda ocak var çıkışta gelin çay için takılın dedi…Bende patlıyom zaten sıkıntıdan böyle bişey arıyorum bol aksiyonlu hem kızların gözüne gireriz… eyvalla reyiz dedim…Biliyoz tabi raconu…
Bi kaç gün gittik ocağa Robb reyiz var Jon reyiz var çok delikanlı çocuklar…Ocakbaşkanının oğulları.Bi kaç gün geçti aradan dediler Boltonlar dolaşıyomuş lisenin çevresinde kızları kesiyolarmış.Bekledik okul çıkışına kadar…Geldi bi kaç tane Bolton hıyarı…Neyse kızlar çıktı…Bi tanesi aldı kızlardan birini aldı eline kasaturayı başladı derisini yüzmeye…Ben kesiyolar diyince böyle halleniyolar iş atıyolar falan zannettim…Adam bildiin yüzdü derisini Türk Hava kurumuna bağışlayacak sanki pezevenk…Neyse Eski Tanrılar Eski tanrılar diye bağıra bağıra atladık üzerlerine çıkardım benim valeryian çeliği kelebeği iki salladım zibidiye tırstı tabi…O aradan baktık polis geldi…Bizim üzerimizde üniforma var tabi hemen soktuk cebimize bıçakları bişey yapmamış ayağı çekip kaçtık içeri…Polis başladı boltonlara uyarı yapıp biber gazı sıkmaya…Ulan adam taş atıyo molotof atıyo sen anonsa yapıp biber gazı sıkıyon.Yokmu senin Okun mızrağın vursana kafasına kafasına…Geri geldik sonra ocağa…
Anlattık reyizlere aferin çektiler hemen baş köşeye oturttular…Tabi benim bi taraflar kalktı bizi reyiz yaptılar zannettim ama olmuyomuş hemen o öyle…Gerçi ben napar eer reyizliğe yükselirim hacı kafana takma sen…
İlk sınavları olduk…Baktım e-Starktan sonucuma 08 almışım matematikten…Babam görmüş ne lan bu diyo.Bu sene sınıfta kalırsam Karstarkların yanına seyis yamağı yollayacam dedi…Yapar mı yapar…Evlat mıyız White Walker mıyız belli değil anasını satim.Herkes piç muamelesi yapıyo…Ertesi gün gittim okula sıkıştırdım matematikçiyi kenara çıkardım kelebeği dayadım boğazına dedim hoca benim arkamda ocak var geçicem o dersi ben ama öyle ama böyle …bi de yılmazı mesene den silecesin dedim anlamadı godoş…Dedim sen niye gülmüyon sana kızıl bi gülümseme veririm dedim…O arada kafamda bir sızı hissettim gözümü revirde açtım

1. Bölümün sonu
  1. kitaptan önce mi sonra mı?

paralel evrende…

Tamam.

Ülkücü arkadaşlarımız gücenecek gibi :D. Verdim Repini güzel olmuş

cCc Her yerdeyiz cCc. :slight_smile:

“Bi tanesi aldı kızlardan birini aldı eline kasaturayı başladı derisini yüzmeye…Ben kesiyolar diyince böyle halleniyolar iş atıyolar falan zannettim…Adam bildiin yüzdü derisini…” hahahah koptum burada ya çok iyi

Güzel olmuş devamını bekliyoruz.

Bknz: Üşüyoruz Reis.

Güzel olmuş ama . Hoşuma gitti

Boltonlar harika olmuş :slight_smile:

Uslup biraz Baykusyuvası’ndaki Rohanlı’ya benziyo ama baya güldüm devamını bekliyorum :slight_smile:

CCC Boltonlar CCC Robb reyis

2 nerde 2.3 nerde hatta? Devamını bekliyoruz.

Baktım e-Starktan sonucuma 08 almışım matematikten. :slight_smile: e-Stark he iyiymiş. devamını bekliyoruz

Güzel olmuş :slight_smile:

Güzel olmuş devamını bekleriz :smiley:

“Dedim sen niye gülmüyon sana kızıl bi gülümseme veririm dedim”

ahaha eğlenceli olmuş beğendim :slight_smile:

güzel olmuş :smiley:

helal süper olmuş devamını bekliyoruz :smiley:

iyi olmus tesekkürler paylasim icin. :slight_smile: