Witcher 3: Wild Hunt

Selamlar. Forumda Witcher 3 hakkında konu yoktu. Oyuna 5. yaş günü hediyesi olarak bu konuyu sunuyorum.

Forumda oynayan kişiler varsa bir sohbet alanı olmuş olur.

Konu ile alakasız ama demem lazım, Erdem. Gerald’ın daha iyi bir fotosunu bulamadın mı? Çok cins görünüyor. :smiley:

Boşluktan telefonu yiyecekmiş kadar yakınlaştırıp selfie çeken depresif ergenlerin fotoları gibi olmuş.

Witcher 3’ü bu yaz oynarım belki. Kardeşim oynadı :slight_smile:

1 Beğeni

@YeniAy_Ottoman niye abla bence çok karizmatik duruyor.

3.kez oynuyorum şuan, geçmişteki ön yargılarımdan dolayı pişmanım. Skyrim’i Witcher’dan üstün gören tüm sözlerimi geri alıyorum. Kendimi kınıyorum.

Huzur bulmak istediğimde HUD’ı kapatıp Toussaint’ta at sürüyor veya Skellige’de gemi sürüyorum

1 Beğeni

Şu an kitapları okuyorum. Bitirince mutlaka tüm oyunları oynayacağım.

1 Beğeni

Toussaint nedense hoşuma gitmiyor, fazla masalsı. Skellige harikadır ama, müzikleri ve atmosferi ile oyundaki en iyi bölge bence.

1 Beğeni

Bende ilk üç kitabı okudum diziyi izledim oyunlar kaldı ama malesef bilgisayar bozuk yoksa oyunlarıda bitirirdim

Oyunu efsane oyun dediğin budur sıkılmadan yan ve ana görevleri bitirdim mutlu sonlu bir son oldu Cirilla’yı vermedim Emhyr’e Direkt en sevdiğim oyundur gerek oynanış gerek hikaye Game of Thrones’tanda bu hareketleri bekliyorum tek bu tarz bir oyun muhteşem olacak üzüntüm oyunla alakalı Keira ve Yennefer ile birlikte oldum Yen iki kez Ama Triss’le olamadım o üzdü Witcher 4 Cyberpunktan hemen sonra geliştirilmeye başlayacakmış bu güzel ayrıca Birna denen gacı vardı onunlada bir romantizm fena olmazdı abiler ya. Gvent oynayamazdım bir türlü beceremedim aga ya

Witcher 4 olmayacakmış, evrende geçen bir oyun olabilir ama witcher 4 olmayacağını yapımcılar söyledi, Geralt’ın hikayesi bu oyunda son buluyor.

Ben evreni bilmediğimden dolayı başlarda Triss’in çok daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyordum, sonradan kafam yerine geldi. Yen bir ayrı.

Bir öğrenince doyum olmuyor, tekrar bir dene derim.

Birna Bran kahpesiyle mi? Çıkar onu aklından öyle biri yok

Gacı Tay gibi bro çıkmıyor onu Geralt iyi yola getirirdi Triss bize çok az yardım etti bro bir yerden bir yere bile ışınlamadı Yen öyle değil

1 Beğeni

Steam kütüphanesi mezarlığıma yeni bir oyun eklendi sayende. Teşekkürler.

1 Beğeni

Kralım sen oyna yeter ki

1 Beğeni