Witcher dizisi başrolü belli oldu

Henry Cavill sıradan bir piyasa aktörü.Yakışıklı ancak oyunculuğu sıfır biri olduğunu Tudors dizisinden beri biliyoruz.Oynadığı filmlerin hemen hepsi çöp.

Bu iddialı dizi baştan kaybetti.Çok yazık.

Biraz zayıf diyalogları ama çok kötüde değil. Betimlemeleriyse iyiydi bence.

Tamam, teşekkürler. O zaman ben kitapevine gidip ilk bir inceleyip, diyalog zayıf ise vs. ben deliririm, sırf bu yüzden bir kitap fırlattım, kaldıramıyorum :smiley:

Diyalog zayıf ama berbatta değil ben hiç sıkıntı yaşamadım okurken.

Daha önce Ekşide diyaloglar fazla RPG’msi diye bir yorum okumuştum :D.

Ben uyacağını düşünüyorum. İyi bir oyuncu.

Geralt’ın deneme çekimler… Thranduil’in babası Oropher rolünü verirdim, kendisine. Witcher olarak pek emin olamadım. Sakal eksik diye mi acep? Bu sanırım deneme çekimleri vs. tam makyajlı değil. Yarası falan yok.

Ah Henry ah adama Robert ol dedik gitti Targ oldu…

Henry’i boşver de

Yennefer hintli

Triss melezmiş.

Valla billa bitti dizi şuanda benim için başlamadan.
kızıl saçlı triss için melez getirmek nedir?

Valla billa şu diversity şeysi tiksindirdi artık beni. Yeter lan. Hayır bu etnisitelere karşı değilim ama uyarlamalarda sırf eşitlikçi olacağız diye geçmeyin karakterlerin ırzına lütfen!!

Bu arada oyunu bilmeyenler karakterlere baksınlar da ne yapıldığını anlasınlar

Yennefer (oyunda)

resim

Yennefer (dizide)

resim

Triss(oyunda)

Triss(dizide)

resim

Allahtan Game Of Thrones’u aynı kafa yapmamış. Bu herifler Dany’i zenci, Jon Snow’u çekik gözlü, Tyrion’u Hintli falan yaparlardı. Valla Allah korumuş.

Etnisite eşitliği için karakter katliamına ben de gıcığım… Kadın-erkek şeysi için de yapıyorlar yahut eşcinsel muhabbetler için… 40-50 yıllık penguen’i eşcinsel ettiler misal :smiley: Doctor Who birden kadına dönüştü, yeni dizi gibi hissediyor izleyenlerin çoğu, ben de doctormuş gibi hissetmiyorum zaten.

Daha o kısımlara gelmedim bile, kesin karakterlerden bazılarını eşcinsel falan da yaparlar. Dandelion reyize ellemesinler bari :S. Kesin eşcinsel olur.

Aynen çoğu dizide var artık. Merlinde de Gwen vardı bir zenci.

DD’ye sövüyoruz falan ama adamlar Sallador Saan gibi(aslında buna da daha dün sövdüm) ikincil bile olmayan karakter hariç hiç girişmediler böyle bir şeye. Valla takdir edilesi :smiley:

Yapmazlar inşallah, bir şeyi inatla bu kadar göze sokup boğmak insanda tersine tepki oluşturuyor. En azından bende öyle… Benim bir huyum var, bir şeyin böyle sürekli gözüne sokulması, tekrar edip sakız haline getirilmesi falan bende ters psikoloji etkisi oluşturuyor ve gıcık olmaya başlıyorum. Bir mesele, bir slogan falan fark etmez bende, sakız ettin mi bitti benim için, iğreti geliyor ondan sonra. Misal şahsım feminzim kavramına gıcıktır; üniversitenin son iki senesi cinsiyet dersi almanın getirisi. :smiley: Duygu bir ara tartışmada sürekli ama “sembolik sembolik” dedi, o haftalar sembolik kelimesine bir gıcık kaptım mı sormayın. :smiley:

Gotham’ı mı izlemedin Doctor’u mu? Gotham ise çok oldu bu ya, baya geriden geliyorsun. Hatayı sonradan fark etmişler olacak ki kısa sürdü macerası, özüne döndü şükür.

İlk başlatanlardan, bir biz Müslümanlara yok bu ayrıcalık.

Görünce kızı dedim len o çağdan o dönemde orada zencilerin işi ne? Yuh! Ben de Fatih’i siyah yapayım; Timur’u da Alman falan ya da Rus. Yeni kral Arthur filmi çekeceklerdi galiba hatta Kit idi başrol değişiklik yoksa, onu alsınlar yerine Japon, Koreli koysunlar. Maksat etnisitilere pozitif ayrımcılık. Doctor’da da bir siyah, bir Müslüman(Müslüman denebilirse elbette ona) Pakisantlı ve beyaz İngiliz, kadınlaşmış Doctor’a yoldaş oldu şimdi. İlk bölümlerde de siyahlara ve kadınlara ayrımcılık tarzı konular işlendi.

Yok ya, bunlar hikayeyi hadım ettiler ama en azından karakterlere vs. sadık kaldılar genel olarak.

Penguen in o kısımları harbi çok kötüydü adamı daha çok manyak olsun delirsin diye beklerken Ed Ed diye geziyordu

Aslında Doctor sıkıntı değil ama benim ifrit olduğum uyarlamaların çok bozmaya başlaması.

Müslüman karakterler de var aslında. Ms. Marvel Müslüman mesela

Hiç söyleme ya, rezillik resmen. Utanmasalar Batman’ı Süperman ve Süpergirl’ü de eşcinsel yapacaklar ya da biseksüel. Hatta biraz etnisite ayrıcalığı da olsun ve kendilerini zenci çinli falan yapalım hatta daha iyisi amerikan yerlisi olsunlar. :slight_smile:

Benim için sıkıntı, Doctor gibi hissettirmiyor ki.

Lütfedip bir iki tane kahraman yapmışlar, teşekkür ederiz kendilerine. :smiley:

Henry Geralt rolüne gelince Superman yerine Black Panther filmindeki villain adam gelecekti diye söylenti çıktı ve adam siyahiydi o zaman çok korkmuştum… hele Kit in Bruce Wayne rolünü oynayacak diye çıkan söylenti resmen yıkıcı bir şeydi.

Kit’ten bence iyi Batman olabilir ama tek sorun adamın boyu…

Kit i ben Jon rolüne de yakıştıran birisi değilim adam resmen bana acıyın diye bakıyor ayrıca boy meselesi de çok önemli Bruce Wayne yapılı bir adam ve mavi gözlü fakat Kit normal boylu ve kahverengi gözlü diye hatırlıyorum

Kit, Türk erkekleri gibi orta boylu. Lakin fit, yapılı vücudu var; Pompei filminde net görünür. Onu Fatih falan yaparım bak, tipi Türk’e benziyor. :smiley: Yine de boy bana da biraz kısa geliyor, en az 1.80 olması gerek bence böyle bir rol için ve Batman’lerin ortak özelliklerinden biri de sert keskin hatlı yüz yapısı, Kit’in öyle değil.

Yapılı olmasına yapılı da boy kısa işte :smiley: hele bi caps vardı Brienne i oynayan bayan ile yan yana resmî çok komikti